Skocz do zawartości

[Zakup roweru] Kiedy najlepiej negocjować ceny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że jest to mój pierwszy post na tym forum proszę o wyrozumiałość :)

Kiedy najlepiej kupować rower? Kiedy można wynegocjować najlepsze ceny? Pod koniec sezonu czyli wrzesień/październik czy może po świętach bożego narodzenia (wtedy ogólnie jest zastój w handlu i łatwiej o urwanie paru złotówek)? A może nie ma żadnej reguły i trzeba po prostu łowić okazje?

Z zakupem roweru mi się nie śpieszy bo muszę jeszcze trochę gotówki odłożyć a tak po za tym mam od biedy czym póki co jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około października rozpoczynają się już wysprzedaże i można rowerki w dobrych cenach kupić - do grudnia najpopularniejsze rozmiary L i M będą zapewne nieosiągalne

Ewentualnie jeżeli decydujesz się na modele, które dopiero wejdą to często dają dobre ceny na przedsprzedażach, sam takowy kupiłem bo nie załapałem się poprzednie modele na wysprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kiedy kupowałem swój sprzęt sprzedawca powiedział mi, że na dobrym rowerze nie uda się zbić ceny, producent ustala cenę i ma pewność że się sprzeda. Wyprzedaże tyczą się tańszych modeli, których chcą się pozbyć. Chociaż warto poszukać zawsze może się coś trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...