Skocz do zawartości

[rower] identyfikacja roweru Bridgestone


freakbike

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Bardzo uprzejmie proszę o pomoc w identyfikacji roweru. Jest to stara szosa Bridgestone z lat 80'tych. Natomiast nie wiem dokładnie, jaki to model: 200, 400, 600, 700; ani też, z którego jest roku: 85, 86, 87?

 

Jeżeli tylko ktoś rozpoznaje temat, to bardzo proszę o pomoc. Wymiary ramy w cm: 20 główka, 59 górna, 61 podsiodłowa, 61 dolna. Osprzęt: hamulce Bridgestone, piasty Shimano Via, mostek i kierownica Sakae Ringyo Custom, siodło Ariake Jaguar II na sztycy SR, klamki Dia-Compe, pedały i korba również Sakae, obręcze Araya.

 

Nie wiem co na to moderatorzy i regulamin - ale wstawiam linka do mojego bloga: http://freakbike.blogspot.com/

gdyż tam są duże zdjęcia przyzwoitej jakości i można bliżej się przyjrzeć rowerkowi. Mam uprzejmą nadzieję, że post nie wyląduje przez to w śmietniku, gdyż naprawdę potrzebuję pomocy.

 

Dzięki z góry za każdy cynk. Przejrzałem bogate źródła na stronie Sheldona Browna ale ciągle nie mogę wskazać modelu.

 

Pozdrawiam, freakbike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...