Skocz do zawartości

[Bydgoszcz] Skradziono Specialized'a demo 8


jezykbdg

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Wczoraj ok. godziny 16 dowiedziałem się że skradziono mój rower(zdjęcia poniżej) z piwnicy. Prawdobodobnie stało się to w nocy z poniedziałku na wtorek(25-26.07.2011r.) Jak do tej pory powiadomiłem wszystkich moich znajomych żeby się rozglądali, policja została wezwana, napisali protokół i tyle z ich strony. Poniżej dokładna specyfikacja i zdjęcia.

 

 

Rama: Specialized demo 8 2005r.

Widelec: Marzocchi 888 RC 2005r.

Damper: Marzocchi Roco WC 222mm, sprężyna Fox czarna 450lbs

 

Kierownica: Sunline V1 762 (przycięta do 750mm)

Mostek: Marzocchi zintegrowany

Stery: FSA Pig DH Pro

Gripy: Lizard Skins Logo brązowe

 

Siodło: Boplight Components

Sztyca: Syncros (przycięta)

Zacisk: Specialized

 

Korby: Truvativ Holzfeller

suport: Truvativ Giga Pipe- Team DH

Zębatka: E.13 38T (jakaś taka beżowa)

Łańcuch: Sram

Pedały: Truvativ holzfeller

 

Napinacz: E. 13 SRS+ z rockringiem (ten stary model)

Przerzutki: Shimono 105

Manetki: shimano lx, granatowa, bez tej dolnej klapki i monitorka

Kaseta: shimano ultegra

 

Koło przód:

Obręcz: Mavic deemax

Piasta: Mavic deemax

Opona: Kenda Nevegal Stick e, 2.35, 2-ply

Dętka: jakaś wąska z tego co pamiętam.

 

Koło tył:

[Obręcz: Sun RIngle MTX 33

Piasta: Novatec d042sb 135x10

Opona: Kenda Nevegal Stick e, 2.35, 2-ply

Dętka: kenda albo Shwalbe DH

 

Hamulec przód, klamka: Shimano Saint M-810, Hayes V8(nowe klocki metaliczne kool stop)

 

Hamulec tył, klamka: Zacisk Shimono Saint m800, klamka Shimano Saint m-810(nowe klocki metaliczne kool stop)

 

Kontakt:

tel: 889 390 768 ; e-mail: jezykbdg@gmail.com ; GG: 1211648

 

d1e9cd434ebe5f29m.jpg

9072fc264dfa3555m.jpg

1c7aa727441786bem.jpg

71fc03ed63e0b25fm.jpg

c587d63c8399e45dm.jpg

26ebb4521f072b12m.jpg

3a917c0ce134682dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w dosyć świeżo wybudowanych blokach(gdzieś 6 lat mają może). Złodzieje musieli się dostać przez drzwi z domofonem które zawsze są zamknięte i żeby je otworzyć trzeba znać kod lub jeden z mieszkańców danej klatki musi je otworzyć(żadnego z sąsiadów o to nie podejrzewam). Następnie są drzwi do piwnicy, które w 9/10 przypadków były zamykane po wyjściu z piwnicy(wiadomo, czasem ktoś zapomni albo coś). Następnie była kłódka ,której już nie znalazłem. Do mojej piwnicy można dostać się ze wszystkich 3 klatek w bloku(po uprzednim sforsowaniu dwóch pierwszych przeszkód.) Obawiam się że ktoś mógł pomóc złodziejom. Świadczyć może o tym to że nie widać żadnych śladów włamania, a z piwnicy zniknął mi tylko ten rower, a drugi (stara merida, "komunijna") nie była nawet tknięty, tak jak reszta mniej cennych gratów(hamulec saint'a, opony czy ochraniacze).

Jak na razie jestem pozytywnie nastawiony do tej całej sprawy gdyż takie rowery są bardzo charakterystyczne i po prostu nie mogą się od tak rozpłynąć(no chyba że ktoś ukradł żeby mu stał w pokoju i nie wiem co z nim robił, ale bez sensu trochę to jest). Jestem już po rozmowie z osobą która zajmuje się monitoringiem w budynku dosłownie 50m od mojej klatki, i jeśli coś się nagrało to dadzą mi znać. Poza tym wszyscy koledzy/znajomi i znajomi znajomych z różnych środowisk i rejonów miasta też jest poinformowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiem Tobie tylko ze wejscie na klatke z tzw. kodem to zadne utrudnienie... poprostu wpisujesz kod dostepny dla listonosza ktory nie daje sygnalu dzwiekowego w zadnym mieszkaniu przewaznie jest to 100 key 0100 czasem 0010 lub 1000... u mnie na osiedlu dzieciaki biegaja po klatkach bo wszyscy wiedza jak sie dostac;) a jezeli drzwi otwieraja sie do zewnatrz to wystarczy cienki scyzoryk i dociskasz nim wkladke i drzwi sie otwieraja... a co to dopiero za banal dla zlodzieja ktory zajmuje sie tym na codzien??? raczej potrafi takie rzeczy zrobic nogami:P mimo wszystko wspolczuje straty;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...