Skocz do zawartości

[do 800zł] Uniwersalny rower


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post na tym forum dlatego proszę o wyrozumiałość. :icon_wink: Od jakiegoś czasu poszukuję roweru górskiego bo mój jedenastoletni rower jest dla mnie za mały.

 

Mam 188 cm wzrostu i waga około 75 kg i myślę że rama 21 będzie ok. Rower ma służyć na szosę i w polne drogi, bez jakichkolwiek tricków :icon_lol: . Przez jakiś czas już oglądam aukcje i teraz ta wydaje mi się najbardziej atrakcyjna i opłacalna z mojego punktu widzenia:

 

http://allegro.pl/rower-kross-hexagon-v2-model-wyprzedazowy-shimano-i1729810359.html

 

Podoba mi się z zewnątrz jest rama 21, cena ok, no i to firma kross. Mój obecny rower jest też z tej firmy i jestem z niego w pełni zadowolony. Głównię chcę się dowiedzieć czy to będzie odpowiedni rower dla mnie? Ceny normalnie jego są o 200 zł wyższe niż na tej aukcji. Proszę o jakieś doradzenie :) Dodam, że przeczytałem tematy związane z krossem v2 i mam trochę mieszane uczucia. :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...