Skocz do zawartości

[PULSOMETR] Uniwersalny, Jaki?


lukasztom1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nosze się z zamiarem kupna pierwszego pulsometru tylko po przeczytaniu wielu postów, nie wiem na jaki się zdecydować. Dodam że tak jak w temacie potrzebuje uniwersalnego pulsometru który bedzie służył mi do biegania, pływania oraz na rower. Mam na mysli pulsometry takich marek jak polar, Garmin, Sigmy (nie miałem styczności, ale ludzie kltórzy uzytkowali sigmy, a potem pulsometry z górnych półek nie wypowiadają sie o nich optymistycznie, dlatego raczej nie biore pod uwage). Pulsometr koniecznie musi byc na ręke. Zastanawiałem się nad modelem CS 300, ale ciekawym modelem jest również RS300X. Zalezy mi także na pomiarze kadencji dlatego stąd taki dylemat na który się zdecydowac i czy rzeczywiście pomiar kadencji jest tak przydatny jak to opisują. Chciałbym zmieścić sie w kwocie 500zł, ale istnieje możliwośc małego podbicia ceny. Zgóry dziekuje za zainteresowanie się moim problemem.

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak jeszcze nie kupiłeś to jutro przychodzi mi polar rx300 i wybieram się na kilka górek więc się nim pobawię i opisze wieczorkiem. Wydaje mi się że RX300 to dobre rozwiązanie ciekawe tylko jak się na nim gps sprawuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...