Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

No, raczej po bułki do sklepu nie pójdę w laikrach...

A cymu nie? ;) Chodziło mi raczej o to, ze ja używam wymiennie ciuchów do biegania, rowerowania (oprócz koszulek stricte rowerowych ale te mam tylko dwie) bo np. leginsów do jazdy rowerowej (krótkie/długie) używam bez pieluchy. Bielizna termoaktywna np. sprawdza się i tu i tu... Oczona biegowa wiatrówka tez wyśmienicie zdaje egzamin na rowerze etc. etc.

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poprzyj to odczytem z porządnego gps.

Sądzę, że 10% możesz odjąć.

 

Endomondo jest porzadne ?

Fakt faktem mialem za duza wartosc wpisana dla opony wprowadzilem 40C a jezdze na 38C. Generalnie myslalem ze endomondo istotnie zaniza, wykazalo dokladnie

  • Max prędkość 63.9 km/h

Ale chyba pokazuje OK (piszac tego posta nie uwzglednilem ze byla za duza wartosc w liczniku). Trasa Krakow-Zakopane, na odcinku do Myslenic jest zjazd okolo 4km, mozna sie rozpedzic ladnie rozpedzic :)

Edytowane przez Telik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@grzesiek1986,

Oto obiecane fotki

 

Tył - górny trójkąt

 

gallery_153509_2743_39235.jpg

 

 

Tył - dolny trójkąt

 

gallery_153509_2743_49315.jpg

 

 

Tył - dolny trójkąt

 

gallery_153509_2743_60404.jpg

 

 

Przód

 

gallery_153509_2743_48861.jpg

 

Różnica - przód stock; tył SS 29x2.1

 

gallery_153509_2743_95832.jpg

 

gallery_153509_2743_2371.jpg

 

Opona tył

 

gallery_153509_2743_108102.jpg

 

gallery_153509_2743_109262.jpg

 

Po wymianie obu opon

 

gallery_153509_2743_52887.jpg

 

gallery_153509_2743_62359.jpg

 

Przepraszam za jakość niektórych zdjęć ale mam nadzieję, że może komuś się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładów suportu stosowanych w Lazaro nie serwisuje się! Nikt w serwisie rowerowym nie będzie się chciał w to bawić mając w perspektywie wymianę na nowy który kosztuje rzędu 20 - 30- PLN. Można przy odrobinie chęci samemu wybić łozyska i je wymienić, ale jest to w dalszym ciągu nieopłacalne. A wyczyścić i nasmarować taki wkład pociąga za sobą praktycznie wybicie łożysk z korpusu i w warunkach domowych prawie na pewno tylko pogorszenie sprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizass, nie roztrząsaj.

Jak wysiadły łożyska to mi przełoży nowy i pewnie za serwis nic nie zapłacę :)

 

PS. przechodzenie na inny system....w ogóle ładowanie kasy w Integrala mija się kompletnie z celem.

Kupiłem go za 1000zł i ma pozostać rowerem o ponadprzeciętnej jakości w stosunku do ceny.

Złożyć rower za kilka tysięcy złotych to nie problem jeżeli nie zależy nam na kasie.

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że wydaje za dużo. Wymieniam w zasadzie tylko to co podlega zużyciu - dodatkowo suport + korby M591 kosztowały mnie 269PLN, tylko 100 drożej od zestawu oś na kwadrat + korba Alivio. Resztę powymieniałem, żeby bardziej dopasować rower do moich potrzeb, absolutnie nie uważam, że zmiany te były konieczne.

 

Właśnie odebrałem z paczkomatu :) :

qo679_IMG_3301.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękności ;)

Poza tym również nie widzę nic zdrożnego w tym, że ktoś ładuje kasę w swój rower. Jeśli przez to jego rower staje się zindywidualizowany i dostosowany do konkretnych potrzeb użytkownika to należy tylko przyklasnąć :) Jeśli tylko kogoś na to stać to nie widzę problemu. Poza tym to właśnie tak tani rower jest świetną podstawą do rozbudowy :)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stworzyłem na FB grupę Lazaro Integral / Kands Maestro https://www.facebook.com/groups/569292213117830/

Wielu z nas ma prawdopodobnie facebooka więc zapraszam do dołączenia. Myślę że ułatwi to wszystkim wymianę doświadczeń na tematy związane z tymi dwoma (prawie że bliźniaczymi) markami rowerów. W tej chwili grupa jest zamknięta (Grupa oraz jej członkowie są widoczni dla wszystkich. Tylko członkowie widzą posty) ale z czasem możemy ją zmienić na tajną (Tylko członkowie widzą grupę, jej członków oraz dodawaną zawartość.)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastykowe obwódki pedałów (te z odblaskiem) nie będą pasować,

a) nie ma otworów montażowych

B) połamią się po pierwszej jeździe

Miałem zamontowane w plastykowych pedałech, ale z obwódką metalową i tam były otwory już nagwintowane pod noski (takie najtańsze pedały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...