Skocz do zawartości

[noclegi]Poszukuję: Szklarska Poręba, Świerardów-Zdrój, Jakuszyce


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Szukam noclegów w którejś z tych trzech miejscowości. Nie potrzebuje wygód, ważne żeby było gdzie rowery trzymać pod dachem (zamknięte) no i jakieś wiadro z wodą do umycia się, w sumie łóżko też by się przydało :icon_mrgreen:

A tak na serio im taniej tym lepiej tzn. ok. 30 zł/dobra lub mniej o ile to jeszcze gdziekolwiek jest możliwe. Potrzebuje noclegu na ok. 7 dni od połowy sierpnia. Póki co są 3 osoby chętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Człowieku bądź poważny i nie wyskakuj mi z czymś takim. Nie masz do czynienia z idiotą, który pierwszy raz widzi google na oczy :wallbash:

 

Może sprecyzuję swoją prośbę, proszę o podanie miejsc noclegowych spełniających moje kryteria, w których sami byliście i je polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23-26 bede, lub jesli nie bedzie miejsc to bede wiedzial kto byl, w Sosnowce niedaleko Jeleniej Gory. Cena to 50zl za dobe, warunki (z tego co mowia) sa calkiem przyzwoite - jak/jesli wroce to na pm dam Ci namiary i opisze wrazenia z noclegu o ile ta lokalizacja bedzie Cie interesowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możne być problem z kwatera bo w połowie sierpnia jest XV festiwal rowerowy... noclegu szukaj na www.e-szklarska.com

 

co do ceny 50 zł za dobę, jest to średnia cena za dobę w pokoju, oczywiście im dłuższy pobyt tym taniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To ja jakiś niedzisiejszy może jestem :P Ale 50 zł to ja jeszcze nigdy za nocleg nie płaciłem. Zawsze mam noclegi za maks 35 zł.

Zobaczę jeszcze ofertę tutejszych schronisk, problem jest tylko taki , że do sklepu jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku bądź poważny i nie wyskakuj mi z czymś takim.

 

Jestem jak najbardziej poważny... To bardzo oblegany obszar, a co za tym idzie dość drogi, a i polecane kwatery w 99,99% zajęte w okresie, który cie interesuje...

W ostatnim półroczu spędzałem tam kilkanaście weekendów, więc jako takie rozeznanie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...