Skocz do zawartości

[do 2000 zł - 2500 zł] okazyjan jazda po lesie , trasach rowerowcyh z dzieckiem w foteliku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym użytkownikiem wpisałem podobny temat tutaj http://www.forumrowerowe.org/topic/95158-rower-unibike-flite-2011-vs-cube-attention-2011-vs-kellys-quartz-dsc-smu/page__p__906354#entry906354

 

ale cos chyba nie tak zamieściełm temat ten dział będzie chyba trafniejszy.

 

Potrzebuję pilnej pomocy tak jak we wklejonym powyżej temacie.

 

Potrzebny mi rower z mocną ramą i nie zawodnym osprzętem, mam już jakieś typy ale jestem otwarty na wszelką pomoc. Myslę że wciągnie mnie to więc mogę zakupić rower truchę na wyrost jak chodzi o możliwości ponieważ nie chciałbym za 6 m-cy go upgredować.

 

Rozważałem następujące modele:

Rozważa następujące rowery:

CUBE ATTENTIN cena ok 2800

UNIBIKE FLITE 2011 cena ok 2500 ( w cenie opony Schwalbe oraz siodlo fizzy III )

KELYS QUARTZ DSC SMU cena ok 2000 ( promocja w GO SPORT)

CUBE ANALOG DISC

rozwazałem cos rodzimej produkcji:

Kross LEVL A2 -A4 może i A6

 

ale trafiłem dzisaj na taka propozycje: BIRIA PRO SPORT 2 na pełnym osprzęcie ALIVIO z hamulcami hydraulicznymi PRO MAXa w cenie 2490.

 

PROSZE O PILNĄ POMOC, musze szynko dokonac zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie ponieważ podczas moich poszukiwań zdecydowałem się już Unibike Flite 2011, troszkę udało mi się też cenę ugryźć, nie dużo ale zawsze - będzie na kask. Ale natrafiłem na dość ciekawą ofertę a mianowicie : CORRATEC X-VERT EXPERT DISC.

Prosze o porównanie nie bierzemy pod uwagę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...