Skocz do zawartości

[Dolny Śląsk]Biuro turystyki rowerowej-szukam partnera/ki


Piotrek1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie napiszę dwa słowa o sobie- Piotr,29 lat,zapalony rowerzysta, podróżnik, wykształcenie wyższe( Uniwersytet Wrocławski,gospodarka i administracja publiczna), starający się połączyć przyjemne z pożytecznym i znaleźć ciekawy sposób na życie (w tym przypadku zwiedzać i zarabiać pieniądze). Jakoś wykonywanie nudnej pracy od 9 do 17 mnie nie interesuje;)

 

W związku z tym poszukuję osoby z Dolnego Śląska (sam jestem z Jeleniej Góry) zainteresowanej rozpoczęciem i poprowadzeniem ze mną specyficznej i innowacyjnej działalności turystycznej związanej z turystyką rowerową adresowanej do hoteli, hosteli,pensjonatów (do ludzi przebywających na urlopach)-związanej ze zwiedzaniem naszego pięknego kraju na dwóch kółkach. Z drugiej strony biuro ma także zbudować swoją własną ofertę rowerowych wycieczek zagranicznych-wszystkie kontynenty. Oferta ma być także kierowana do istniejących biur podróży jako uzupełnienie posiadanej przez nich opcji.

 

 

Fundusze zamierzam pozyskać z programów pomocowych Unii Europejskiej. Należy zatem siąść, napisać dobry biznes plan i działać, wierzyć,że się uda i wprowadzać marzenia w życie. Posiadam bazę dla rowerów, posiadam także zagraniczną literaturę firm, które się tym zajmują, więc wzorce też są.

 

Osoba, której szukam powinna mieć dobre nastawienie, być +/- w moi przedziale wiekowym, wierzyć w całą ideę, być z moich okolic i lubić podróże i rower:) Jeśli Cię zainteresowałem, to dzwoń.

 

Więcej o mnie: www.euro-bike.org

 

Wszystko da się zrobić, kwestia wiary, nastawienia i działania. Takie firmy z powodzeniem funkcjonują na innych rynkach.

 

Mój nr 533 944 966

piotrekj81@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...