Skocz do zawartości

[Turner] 5 spot


paweł żurek

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zakupem zastanawiałem się nad Trance, Blur, Intensem 5,5, Turner Flux i 5 spot, oraz Ellsworth ID. Przy zakupie wziąłem pod uwagę opinie forumowiczów na mtbr oraz przejechałem się Trance i Blur (niezbyt mi się podobały). W czasie podejmowania decyzji o zakupie roweru nie byłem jeszcze na naszym forum i nie brałem pod uwagę opinii z XC-zone. Ostatecznie padło na Turner 5 spot.

Rama czterozawiasowa o skoku 5 cali, amortyzator Fox RP3 z tyłu z przodu Fox Talas RLC. Geometria: rozmiar 19,5cala, górna rura 23,9, kąty 69/73,5, bardzo duży przekrok. Rower bardzo dobrze podjeżdża (rama wraz z damperem waży 2,8kg), jest znakomicie sterowalny przy małych prędkościach. Nieznaczny wpływ napędu na pedałowanie przy kapitalnej czułości zawieszenia (znacznie lepszej niż w Blur). Na zjazdach rower niesamowicie sztywny, ważę 90kg (między bajki można włożyć opinie, że czterozawias jest wiotki – przynajmniej Turner). Nierówności są po prostu łykane przez świetne Fox’y.

Podsumowując Turner 5 spot to świetny rower do jazdy turystycznej w górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...