Skocz do zawartości

[Siodełko] WTB Pure V


Peterp079

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na WTB Pure V Race i nie żałuję. Dzisiaj zrobiłem na nim pierwsze 40 km i jest bardzo przyjemnie. Co prawda tyłek potrzebuje jeszcze kilku kilometrów, by się z nowym siodełkiem całkowicie "dogadać", ale już od razu czuć było większy komfort. Na pomniejszych nierównościach, na których do tej pory odruchowo wstawałem z siodełka, teraz bez większych problemów mogłem siedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Teraz zaczynam troszeczkę żałować, że jednak nie zdecydowałem się na Speed V Pro Gel. Co prawda Pure V Race jest o wiele wygodniejsze od mojego poprzedniego siodła, jednakże z powodu lekko większej szerokości w środkowej części nieco obciera mnie na dłuższych dystansach i ciągle czuję pewien dyskomfort. Tragedii nie ma i być może jeszcze się do niego przyzwyczaję (jak na razie przejechałem na nim około 250 km), ale jednak nie tego oczekiwałem po pierwszym kontakcie... Speed V jest o kilka milimetrów węższe i być może na nim ten problem by nie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...