Skocz do zawartości

[kask] tani kask do Dh


Gość bart_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeBech

Co do kasku... Hmm... Warto pozbierac na cos lepszego... zaufaj mi... sprawdzone :P Juz na zdjeciach widac ze to kaski z biedronki, ktore moze uratuja Cie przed siniakami, ale przed niczym innym. Ja nie kupilbym zadnego :)

Co do ochraniaczy na kolana i golenie to polecam orginalne i sprawdzone firmy, jak RaceFace, SixSixOne albo FoxRacing. Ja uzywam Foxów Standart i sa calkiem niezle (100 zł). Niejedno przeszly, na poczatek wystarcza w zupelnosci.

Powracajac do roweru... Po pierwsze... Opie nie nadaje sie do hardcorowego freeridu ani nawet litowego downhillu... Opim mozesz sobie poskakac i takie tam, ale nie zapuszczaj sie na powazne szlaki.

Nie zgadzam sie z opiniami, ze rower za 2000 nie nadaje sie do DH... Moj kosztowal 2000 i jest cacy :D Oczywiscie wlozylem kolejne tyle na przerobki, ale co tam :P

 

Tak wiec z tymi kaskami to wstrzymaj sie... Pozbieraj na madmaxa albo cos...

 

Ja ne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może ja sie jeszcze wypowiem o kasku bo w nim jechałem na motorze.

No więc nie jest jakiś taki który się od razu rozpadnie czy coś. W środku gąbki itp. Jest bardzo lekki. Oczywiście po uderzeniu mocno w przeszkodze rozpadnie się na 2 połówki, ale w końcu tak powinno się stac. na pewno lepiej żebyś jeździł z nim niż miałbyś zbierać 3 miesiące na lepszy kask bo możesz nie doczekać lepszego kasku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bart_ek

No dobra postawie sprawe jasno!!

mam teraz 270 zl za jakis misiac bede mial jeszcze z jakies 200 zl

i poprostu pytam sie w co mam kolejno zainwestowac?? na co mam przeznaczyc teraz te 270 zl

i na co te 200 zl ktore bea za miesiac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie radzila tego,do ktorego dales linka;]

teraz tak stanialy ff, ze łoo;p. Masz 661 compa za ponizej 300 zl;p. Ja bym juz wolala cos uzywanego kupic, gdybym miala skromne fundusze, na serio lepiej nie ryzykowac zycia;]. A ochraniacze to moze 661 race lite z tych tanszych a lepszych;].Ale w sumie juz mozna wtedy dolozyc to pare zl...no pogadaj z rodzicami, chyba kask Ci kupia :blink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam...

 

A do lyiry mam pytanko - a mianowicie co jest nie tak z Comp'em ? Może nie jest to jakiś super wypaśny kask ale wg mnie już jest to jakiś poziom wykonania... Kumpel ma taki i nie narzeka... Sam zainwestowałem więcej kasy w kask, ale jak tutaj kolesie chcą kupic kask firmy noname za 80 czy 100 zł to myślę, że lepiej im doradzić tego comp'a czy jakiegos innego axo niż, żeby naprawdę te pieniądze wywalili...

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bart_ek

dzieki bardzo!!

teraz juz wiem ze nie warto wydawac kase na gowno!! :P

i na pewno nazbieram jeszcze kasy i kupie cos lepszego :)

dzieki bardzo za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bart_ek

w miare możliwosci wybiorę sie do sklepu

a teraz wybieram sobie żebym wiedzial o co pytac;] chociaż znając życie pojade po ten kask a kupie inny ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...