Skocz do zawartości

[Rower] Unibike Mission - opinia, recenzja


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

napisałem recenzję Unibike Mission, mój pierwszy rower, pewnie w następnym sezonie zmienię go na coś droższego. Na razie ten mi służy całkiem ładnie. Dziś miałem chwilę wolnego, to pstryknąłem trochę fot, i skończyłem pisać recenzję, trochę tekstu jest do poczytania :)

 

Zdj%25C4%2599cie0056.jpg

 

 

Wszystko na moim blogu:

http://unibike-mission.blogspot.com/

 

Pozdrawiam i zapraszam do czytania :)

Krzysiek

Edytowane przez TrzecieKolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzekłbym, że bardzo dobrze, nie ma żadnych widocznym odprysków z tego co pamiętam, poza miejscem gdzie była nóżka. A gleb zaliczyłem kilka ;) I na ramie mam małe starcie, ale to z własnej głupoty, oparłem rower o ramę i się ześlizgnął :/

 

Jak go umyję, to się dokładnie przyjrzę i napiszę jeszcze, bo akurat jest w błocie, bo ostatnio jeździłem po mokrym lesie i nie miałem jeszcze kiedy go wyczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak trwałość lakieru po tych 1300 km? Bo w Evolution słabo, sporo odprysków i zadrapań mam po roku jazdy, mimo że nie zaliczyłem żadnej gleby.

Po umyciu nie widzę większych odprysków, lakier trzyma się nieźle. Z baaaaaaardzo bliska widać, że lakier nie jest jak prosto ze sklepu, ale stan bdb.

 

Właśnie napisałem aktualizację testu, już 1500km przejechanych, zapraszam do lektury :)

 

DSC00661.jpg

 

Link: Unibike Mission - 1500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...