Skocz do zawartości

[rower] mtb bulls na Deore,lx,magura evo2-proszę o opinie


Pekal

Rekomendowane odpowiedzi

Jako totlany laik i posiadacz 1000 zł na rower (kwota 1100 wylicytowana jest z przesyłką po stronie sprzedawcy :)) trochę ryzykowałem. Wcześniej szukałem rowru z amorkiem też z tyłu i z hamulcami tarczowymi ale jak się rozeznałem trochę okazało się że taki zestaw, w cenie do 1000 zł, byłby z kiepskimi amorami i hamulcami. Dzięki za info, cieszę się że jakoś sensownie wybrnąłem z zakupu.

 

Tak na marginesie...czy rower którym często wykonuje się podjazdy na zasadzie pedałowania na stojąco powinien miec jakoś specjalnie wzmocnione pedały i mechanizm korbowy??? Ostatnio ułamałem w ten sposób jeden pedał tuż przy mechaniźmie korbowym :). Powrotną drogę (10 km) musiałem prowadzić rower z ułamanym pedałem w plecaku. Fakt, że rower był wiekowy ale takie pytanie mi się urodziło po tym zdarzeniu. Jeżeli pytanie jest niezrozumiałe lub pytam o jakieś oczywiste sprawy to przepraszam...jak wczesniej wspominałem doświdczenie u mnie marne w tych sprawach, choć zaczynam się mocno interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. Też mam taką nadzieję, że w tym bullsie to nie bedzie miało miejsca. Ale się zaraziłem rowerem...masakra. Bulls bedzie u mnie we wtorek a ja już myślę gdzie się wybiorę i jakie dystanse zrobie w poszczególne dni :). Do tej pory średnio robiłem po 40 km (na wątpliwym sprzęcie) z tym że jak wspomniałem wcześniej podjazdów jest sporo, a jak wiadomo, nie raz jeden spory podjazd może wypompować jak 50 km szosówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...