Skocz do zawartości

[impreza] "Sztuka składania" - wieczór poetycko-muzyczny Eci


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że z pewnej części mojego obfitego zbioru twórczości poskładałam tomik "Sztuka składania" - i z tej to okazji zapraszam na wieczór poetycko-muzyczny 21.05. (sobota) o 18:00 :) . Będzie lirycznie i komicznie, ironicznie i nostalgicznie - jednym słowem: BLUESOWO. Gościnnie wystąpią muzycy z zespołu Blues 66 oraz Agnieszka Nitka (Nitella). Treściwa strawa dla ducha... a i dla ciała coś tam przewiduje się ;) ...

 

Link do wydarzenia na FB

 

... i na Goldenline.

 

Adres: Warszawa, ul. Woronicza 44a.

Dojazd: metrem do stacji Wierzbno i następnie 2 przystanki tramwajem lub autobusami 118, 201, 218, 222 lub 382 w kierunku siedziby TVP (do przystanku Samochodowa; poza 118 wszystkie autobusy zatrzymują się tu na żądanie); a dla bikerów o szczególnie wyrobionej kondycji ;) - ok. 10 minut spacerkiem wzdłuż ul. Woronicza aż do wspomnianego przystanku Samochodowa (tuż za skrzyżowaniem z uliczką Joliot-Curie, trzeba minąć budynek TVP - ale idąc po drugiej stronie ul. Woronicza - i skręcić w osiedlową uliczkę w prawo). Za szeregiem bloków oznaczonych numerem 44 ukaże się intensywnie żółty parterowy budynek z intensywnie czerwonym dachem - to tu :) .

 

No, to się widzimy, mam nadzieję B) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w sobotę ;) . Gdyby ktoś miał kłopot z zapamiętaniem daty i godziny - to dokładnie w tym samym momencie, kiedy rozpoczyna się koniec świata B) .

A zatem - jeśli masz ochotę na porządne trzęsienie ziemi, wpadaj :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No a teraz w Poznaniu: http://www.facebook.com/?sk=h#!/event.php?eid=256573097703953 .

 

Poema Cafe (ul. Wodna 12), w czwartek 11.08., start o 18:30. Ja czytam wiersze, zespół gra i śpiewa moje teksty... tak w klimacie bluesowo-jazzowym z elementami rocka podszytego psychodelką.

 

No to wpadajcie :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...