Skocz do zawartości

[Kierownica] Prosta a profilowana


gbk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam prostą kierownice Kalloy

kierownica.JPG

i mostek Kalloy UNO 3D lite

mostek_uno.JPG

Zamierzam kupić kierownice profilowaną Dartmoor M-GUN 3" (klik) . I teraz 2 pytania: czy będzie mi się trudno przyzwyczaić do 'pochyłej' kierownicy ? Czy będę musiał kupić nowy mostek, żeby kierownica nie była zbyt wysoko ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przerzuciłem się z Accent Flatbar na Dartmoor Rifle ( mostek jakiś no-name, ale dośc mocno wzniesiony ) na początku potrzebowałem chwili żeby się przyzwyczaić, ale teraz po zrobieniu około 250km (głównie w terenie) nie zamieniłbym jej na nic innego ;) Rifle od M-Gun'a różni się tylko średnicą mocowania kiery, i M-Gun jest o cal bardziej wzniesiony, dlatego zastanów się nad Riflem i podkładką do mostka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam prostą kierownice Kalloy

kierownica.JPG

i mostek Kalloy UNO 3D lite

mostek_uno.JPG

Zamierzam kupić kierownice profilowaną Dartmoor M-GUN 3" (klik) . I teraz 2 pytania: czy będzie mi się trudno przyzwyczaić do 'pochyłej' kierownicy ? Czy będę musiał kupić nowy mostek, żeby kierownica nie była zbyt wysoko ?

Pozdrawiam

nie bedzie ci się trudno przyzwyczaic (ale po co ci gieta ? lepsza prosta )

a mostka nie bedziesz musiał kupowac (najwyżej pare cm kierownica bedzie wyzej - to obnizysz calosc :icon_wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rifle od M-Gun'a różni się tylko średnicą mocowania kiery, i M-Gun jest o cal bardziej wzniesiony, dlatego zastanów się nad Riflem i podkładką do mostka ;)

Raczej nie wezmę Rifle , ponieważ staram się robić tak, aby rower był czarno-zielony. Mam już zieloną sztyce Dartmoor Barrel, teraz będzie kierownica, potem może pedała , więc głównie chodzi mi o kolor no i oczywiście szerokość (moja ma 58cm, a m-gun 71cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...