Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie sobie spokój albo załatwicie sprawę na PW bo to nie dh-zone

 

a propo : wymieniłem amora i teraz na przodzie jest z150 fr sl '04, pista dartmoora qr 20, i załoyłem nowa tarcze 203

 

zdjecie jest w podpisie, w albumie na piku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mmmak nieźle:) szczególnie ta PANI w tle:)) :P A widzę dałeś od groma podkładek, i dobrze, bo mam tą samą wersję Darta i on ma bodajże tylko 110 mm wysokości głowki co jest bardzo mało i trzeba duuuuzo podkładek bo szkoda rury sterowej. A panowie niech sie nie kłócą:( Choć Driver ma troche racji..... :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmak, ile ja bym dal za takiego amora! mniam! chociaz sam nie wybrzydzam.

 

Co do tych podkladek. Przenies max 2 podkladki pod mostek i zetnij sterowke. Tam nie moze byc tyle podkladek! Za glowe sie zlapalem jak to zobaczylem! Czlowieku, wyobraz sobie ze przy glebie lecisz klatka w mostek!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na temat sprawy z driverem sie nie wypowiadam B) to że on mi nie wieży że jeździłem na karpielu to nie mój problem ale sorry za oczy za bardzo pojechałem.

 

teraz dam fotke mojej bryki: moja bryka

 

fote karpa dam jak bede w krynicy z aparatem

 

a co do mojego wieku to jestem ze września a ty driver wyglodasz na 17-18 lat wiec nie wiele więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym miał zajawkę na takim Karpielu. Zniósł by bez szwanku moje pseudo dropy:) By the way dzisiaj pierwszy raz dobiłem blacka. Właśnie nie udał mi się drop i spadłem na płaskie na oba koła mniej więcej. Amorek zapłakał rozeszło się po kościach ale chyba wszystko żyje:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybki temat - KTO MA DARTMOORA 2005?

 

jaka tarcza wam w chodzi na tył? załozyłem 203mm i masakra - obciera, przy 180mm jest 1mm luzu wiec tez nie da sie jezdzic?

 

piszcie szybko bo do ewentualnej reklamacji mi to potrzebne , najlepiej dajcie jeszce dokładne fotki tarczy z rozmiarem i jak daleko tarcza jest od widełek

 

PILNE

 

aha - ma ktos hampel na tył sprzewdac - oczywiscie tarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja sie też dołącze.

Bike jest ciągle ulepszany. Teraz wygląda to tak.

 

Rama Street fighter 14"

Amor XC-60;/

korba Hussefelt howitzer

suport Howitzer

przerzutki alivio

koło tylne Double track, NS coaster, DT champion

koło przesnie alex adventure, alivio, jakieś szprycy;p

kiera NS Mutha Hucka

Mostek D-moor Warbird

klamkomanetki Alivio

 

no to bybyło. Ale to jest ciągle ulepszane:) teraz czas na deorke 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z NSem właśnie tylną piastą;) Coś się spierdzielił bębenek i blokuje się łańcuch...tzn momentami zachowuje się jak ostre koło. Oddałem do serwisu powiedzieli że nic nie jest pęknięte ani z łożyskami nie tak i chyba będę musiał odesłać piastę do NSa żeby mi naprawili:( Kurde wysyłka i naprawa pewnie mnie wyniosą tyle co nowa piasta:( No ale nic jeździć trzeba...By the way to piasta przejechała 2300 kmów i max dropa co przeżyła to 1,5 metra a i pary w nogach nie mam za dużo więc nie wiem czemu padła:( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny problem z piastą miał mój znajomy i naprawił ją patentem władował do srodka pełno smaru dokręcił na maxa i załozył do koła piasta smiga do dzis (novatec) hmmm a co do tego juniora to niejestem taki pewien czy dartmoor pęknie umnie w miescie jest taki wymiatacz co prawie wszystko łamie marcoch z1 poszedł na goleniach górnych duro pękło na koronie drugie duro na dolnych gleniach potem załozył duro triple i jak pojechali go gdansa tez pękło (pomimo połamanego bustera dalej latał) a ramka cała(dartmoor oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasta mi sie naprawiła sama:) Tzn dałem do serwisu kumplowi i rozebrał i zlożył i przesmarował i w sumie było po tym manewrze trochę lepiej ale nie idealnie. Dalej pod większym obciążęniem się blokowała, ale olałem to bo musiałbym ją wysyłać do Gdańska chyba do 7anna i nie chciało mi się pozbywać roweru na ponad tydzień i jeździłem jeździłem i przestało:) I teraz jest cacy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko go nie zepsuj:) Witamy w jakże zacnym gronie niezwykłych dżentelmenów pocinających na tym jakże wyrafinowanym produkcie zza wschodniej chyba granicy zwanej dalej DARTMOOREM:) Pozdrawiam

 

Ej chłopaki ja też chce mieć takie Dartmoor section jak ma MacGyver17:) Powiedzcie mi jak to zrobić i ile się płaci:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...