Skocz do zawartości

[Ostrów Wielkopolski] Wspólne wycieczki


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam osoby/osób chętnych do wspólnych wycieczek rowerowych po okolicach ostrowa. Bardziej interesuje mnie jazda na większe odległości niż zawrotna prędkość (czerpanie przyjemności z jazdy). Myślę tutaj o weekendowych wycieczkach, z czasem możemy wyskoczyć gdzieś dalej np. wsiadamy w pociąg i jeździmy po Żerkowie może jakieś niskie góry...

Czekam na chętnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem też lubię poszaleć ale nie kręci mnie jazda tylko asfaltami z maksymalną prędkością. Dużo bardziej lubię szybszą jazdę po lesie czy to bezdrożach.

bartek_1990 No Ty to ładnie śmigasz :icon_mrgreen: No i te wypady zimowe w góry :thumbsup: Zazdroszczę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam też jestem z ostrowa. Samemu te wycieczki są takie troszke nudne. jezdze od czasu do czasu z kumplem ale cos ostatnio on niema czasu milo by tez bylo gdzies sie jakas wieksza grupka wybrac :) Obecnie wiekszosc jezdze samemu. Moze jestes zainteresowany jakims wspolnym na poczatek krotkim wypadem w trase? u6565y2011v3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec rekord w tym roku to 70km samemu 40km przejade bez odpoczynku rowniez samemu staram sie uzyskiwac srednia 30km/h i dobrze mi to wychodzi;) ale lubie tez spokojna o dluga jazde.jezdze na takim zwyklym trekingu w tym.roku wziolem.sie ostro do pracy zeby troche nabic tych km;) mam konto na www.przemo1497.bikestats.pl tam mozesz zobaczyc wyniki mojej jazdy a ty po ile km robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha średnia 30km/h w takim razie będę musiał Ci podkręcić hamulce :excl: Zazwyczaj preferuje leśne trasy, lekki teren (taki na trekinga).

Jeśli jazda jest spokojna to w okolicach 100km spokojnie mogę jechać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe az tak daleko sie jeszcze nie wybieram:P aha a ja mam 15 to dobrze sie skladala w weekendy duzo czasu. ze 70-100km trase mozemy sie wybrac gdzies albo no moze mniej. Ja wlasnie niedawno zmienialem oponki na chudsze mam teraz z przodu 700x25c a z tyłu od kumpla kupiona nic nie smigana 700x28c a kiedy moge cie zastac na gg? jestes dostepny czy raczej niewidoczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zazwyczaj pod wieczór jestem na gg. Jak chcesz to możesz zabrać kumpli będzie weselej :thumbsup:

 

Witam

 

Przypadkowo wszedłem na waszą dyskusję. I tak sobie myślę , że wszystko fajnie chłopaki z Ostrowa

śmigają na rowerach, problem w tym,że śr. 30 km/h nawet na asfalcie na odcinku 40 km to dla mnie hm

no jakby to powiedzieć daleko mi do tego. Staram się jeździć głównie w terenie co w naszych okolicach

nie jest takie proste. Średnio raz w tygodniu jestem w Antoninie ( trasę pewnie znacie ). Jak macie cheć

się dołączyć możemy spróbować się zgadać i przejechać się razem, jeżdzę z kumplem lub chrześniakiem

trasa oczywiscie dowolna, problem w tym, że nie mam raczej wiecej czasu niź ok 3 godz. ( praca, rodzina itd)

 

Pozdrawiam

Maciej oczywiście z Ostrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że ktoś się jeszcze znalazł z ostrowa.

Bardzo chętnie możemy się razem przejechać. Kolega Przemo ma jakieś turbo w nogach ale wolniej też potrafi jeździć. Nic tylko się umawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe oj tam zaraz jakie turbo poprostu czesto jezdze i nogi juz sie wytrenowaly przy tych predkosciach:D wolno hmm tez da rade panie macieju w przyszlym miesiacu moge sie wybrac w teren bo bede mial tez inny rower wiec mozna sie wybrac w jakis ladny teren:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...