Skocz do zawartości

[rower] Kands energy 1300


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Cię.. na Allegro masz takie zdjęcia, które są podrasowane i zrobione super aparatami, żeby wyglądało wszystko pięknie i idealnie, aby zachęcić ludzi, na poprzednich stronach jest kilka zdjęć, ale to i tak mało, a chyba nikomu nie zawadzi kilka zdjęć, i to, że Tobie ten pomysł nie odpowiada, nie znaczy, że nie znajdzie się grupa osób, którym pomogą te zdjęcia w podjęciu ostatecznej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje opis :                         "                             WERSJA LIMITOWANA

CENA PROMOCYJNA 1399,00 ZŁ ZAMIAST 1559,00 ZŁ  "

 

no naprawde sie opłaca jak 150 zł zniżki <żart> :/ 

a miałem nadzieję, że wykreuje się marka która w przyszłości pobije kross'a :/

 

Edytowane przez szewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. O ile na 1300 można było coś zbudować konkretnego (naprawdę fajna geometria) to ta rama w tym nowym tworze jest tragiczna. Do tego cena i graty z dolnej półki. Nie ma sensu... Dobrze, że mam moją 1300 i żonie evolution v3 podrasowałem od Lazaro bo źle się dzieje...

A i fotka :P;)

IMG_20140315_105709small.jpg



1k w tym sezonie nakręcone ;)

Edytowane przez pawlaczyskis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same gripy:

 

ae16f5f24bfefc3558593c368024f80c.jpg

 

Są dostępne z logami połowy firm na rynku. Są Authora, Mbike, Vincere itd. Dają radę, choć warto zauważyć, że widok zwodzi, to nie są gripy piankowe, tylko gumowe z warstwą pianki :) Prawdziwe piankowe z tańszych robi Setlaz, z droższy Esi i Ritchey.

 

Ja mam właśnie takie jak zdjęciu, tylko Mbike'a. Dobrze trzymają dłoń, super wyglądają, wolno się zużywają, nie kręcą się, ale do tłumienia drgań prawdziwych piankowych sporo im brakuje.

 

 

Edytowane przez Tadeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 10km przejechane na luzie. Po tej trasie odkryłem, że chwyty przy siodełku to nic.. taka krótka trasa a tyłek zaraz mi odpadnie.. jak najszybciej muszę zmienić siodło na jakieś porządniejsze - i tu nasuwa się pytanie do wszystkich, jakie siodła mozecie mi polecić? 

 

Krótki opis;

Dziś kurier przywiózł mi mojego Kandsa z tarczowymi hamulcami, poskładałem go i wyjechałem w trasę. O dziwo hamulce sprawują się dosyć dobrze, hamują idealnie tak jak powinny, amortyzator jak na tą półkę cenową całkiem dobry, regulacja przy mojej wadze nic nie daje, blokada już lepiej ;p ogólnie z roweru jestem zadowolony, ale nie obejdzie się bez regulacji przerzutek bo już słyszę jak na niektórych "biegach" coś strzela tam.. Wiec jak na razie rower sprawuje się bardzo dobrze, do wymiany od razu po zakupie siodło i chwyty, bo szczególnie ciężko ujechać przy aktualnym siodle, w sumie to kwestia gustu, no ale tak czy siak, na mój gust jest one strasznie niewygodne, na razie to tyle. Więcej napisze w sobote lub niedziele bo chce zrobic jakąś porządniejsza trase ~40km i zobaczymy wtedy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...