Skocz do zawartości

[rower] Kross Crow Preria


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam zamiar kupić rower klasy cross. Kumpel ma zamiar sprzedawać swoją Prerie za 800zł. Ma ona niecały rok, jest na gwarancji. Ogólnie to szukałem crossa do 1000-1200zł max. W grę oczywiście wchodzą też używki, ale to już troszkę taniej.

Pytanie brzmi: Czy Preria jest warta tych 800zł? Ma hydrauliki itp. model z 2010r.

I czy rama 17' będzie dobra jak na 172cm wzrostu?

 

Może macie jakieś inne propozycje rowerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie ten dział, ale wszystko zależy w jakim stanie jest ten rower. W przedziale cenowym, który podałeś to cięzko coś fajnego znaleźć. Za 1300 możesz juz dostać herculesa jumpa lub krossa evado 1.2 i to bylyby rozsadne wybory. Kross Crow Preria ma lepszy osprzęt od wyzej wymienionych i jak sam pewnie zauwazyles nowy kosztuje okolo 1500 wzwyz wiec cena 800 wydaje sie bardzo atrakcyjna, ale jak juz wspomnialem wszystko zalezy od stanu w jakim jest rower. Mysle ze taka rama bylaby dobra dla ciebie ale przymiarka przede wszystkim ;)

 

edit: troche odkopalem ale nieswiadomomie.. jak cos to mozna usunac;)

Edytowane przez piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam zamiar kupić rower klasy cross. Kumpel ma zamiar sprzedawać swoją Prerie za 800zł. Ma ona niecały rok, jest na gwarancji. Ogólnie to szukałem crossa do 1000-1200zł max. W grę oczywiście wchodzą też używki, ale to już troszkę taniej.

Pytanie brzmi: Czy Preria jest warta tych 800zł? Ma hydrauliki itp. model z 2010r.

I czy rama 17' będzie dobra jak na 172cm wzrostu?

 

Może macie jakieś inne propozycje rowerów?

Jest to bardzo dobry rowerek.Mam bardzo podobny bo Crow Raven ale na ramie 19".Mam co prawda zwykłe v-ki ale kupiłem go za 300zł. Jeżeli rowerek jest naprawde w dobrym stanie to brać bo nic innego w tej cenie nie kupisz.

Ale postaraj się jeszcze coś z tej ceny zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzial testow, po cos sa te dzialy, zeby umieszczac w nich odpowiednio tematy, jednak widze, ze ciezko przewinac forum do gory.

 

To dzial testow, po cos sa te dzialy, zeby umieszczac w nich odpowiednio tematy, jednak widze, ze ciezko przewinac forum do gory.

Widze ze sie wyjasnilo wiec sory za moja uwage, w sumie troche szkoda ze nie brales tego krossa- zmieniles zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam zamiar kupić rower klasy cross. Kumpel ma zamiar sprzedawać swoją Prerie za 800zł. Ma ona niecały rok, jest na gwarancji. Ogólnie to szukałem crossa do 1000-1200zł max. W grę oczywiście wchodzą też używki, ale to już troszkę taniej.

Pytanie brzmi: Czy Preria jest warta tych 800zł? Ma hydrauliki itp. model z 2010r.

I czy rama 17' będzie dobra jak na 172cm wzrostu?

 

Może macie jakieś inne propozycje rowerów?

 

Polecam raczej Kross Crow Rubble - damka w cenie 1099zł

Mamy w domu dwa takie i są rewelacyjne. Co prawda na deore LX ale w sklepie na pewno mają jeszcze takie. POLECAM, klamkomanetki, amortyzowana sztyca, porządna koła i opony. Problem jedynie z łańcuchem, ale to drobnostka.

 

http://allegro.pl/kross-crow-rubble-shimano-deore-damka-wyprzedaz-i1631861365.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...