Skocz do zawartości

[oświetlenie tył] MacTronic WALLe vs. Cateye TL-LD1100


Miguelix

Rekomendowane odpowiedzi

@Miguelix, dzięki. Zastanawia mnie solidność tego paska i samego mocowania. Zdarzyło Ci się (lub komuś innemu) że pasek się zerwał lub zgubił lampkę?

post-138288-0-41553200-1304194153_thumb.jpg

post-138288-0-94604400-1304194159_thumb.jpg

 

Dodatkowe zdjecia, jak obiecalem;) Powiem tak- lampka wydaje się być solidnie zamontowana, nie sądzę żeby oderwała się od mocowania.

Co do samego paska, jeździłem w łagodnym cross country i nie zauważyłem żadnych luzów itp (mam lampkę ok 2 tygodni) -pasek jest dość gruby,z elastycznego polimeru (nie jakiś ohydny sztywny plastik wytłoczony tak aby pasował do sztycy) a tym pokrętłem (rodzaj śruby z grubego polimeru)tak naprawdę przytwierdzasz mocowanie do sztycy (śruba wkręcając się wchodzi w otwory w pasku i go blokuje solidnie) z zachowaniem naprawdę minimalnej sprężystości. Ta sprężystość, moim zdaniem, redukuje ilość drgań przenoszonych ze sztycy na lampę -> redukuje ryzyko urwania się lampki. Pasek też nie sądzę, żeby się wyrobił i puścił;) Do tej pory używałem Cateye z mocowaniem 'za pasek' przytwierdzonym do linki hamulca i go przez x lat nie zgubiłem, więc jestem dobrej myśli w przypadku i WALLE'go :icon_cool:

p.s. z moich znajomych tylko ja używam Walle'go, mogę tylko porównać z mocowaniem chińczyków za 25 złotych np tym - http://www.apg.pl/?lampa-tyl-rhl10r,105 (niestety sam przyłożyłem rękę dp zakupu tej lampy, na tym forum znajdziesz wielu, którzy tę lampę zgubili) i po tym porównaniu o mojego Wallego jestem spokojny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...