Skocz do zawartości

[stery] jakie do ramy Dartmoor?


WCS

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuje się pytanie, właśnie również szukam sterów , ale do 30-40 zł , a najlepiej 20 zł :) Wiem tyle, że pasują zintegrowane na 1 i 1/8 cala 50/44 mm.

 

[ Dodano: 2005-12-03, 16:42 ]

zakupiłem stery do dartmoora : VP stalowe za 35 zł, bardzo fajne, troche ciężkie ale cena czyni cuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sądzę, że w stery należy troche zainwestować a nie 20zł dawać bo to ma służyć w miare długo, a nie łapać luzy po paru skokach. Proponuje jakieś Dangerous Mike (za 80zł kupi), Da Bomb Da Rector (80zł) albo FSA DH na allegro można dołapać za 70zł. Wszystkie są bardzo wytrzymałe i dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zrobilem tak najpierw co potrzebne :

 

Młotek ( w moim przypadku 200g b lekki)

 

Taśma izolacyjna

 

Male drewienko

 

jakies 30min czasu :(

 

Zaczelem od przymierzenia sterow do ramki od gory przylozylem drewienko i uderzylem w sam srodek sterow powiedzmy z umiarkowana sila. Stery weszly do glowki (LF drag 05) rowno lecz wymagalo to jeszcze lekkiego "dopieszczenia" wiec owinelem mlotek tasmią izolacyjną i z wyczuciem uderzalem mloteczkiem w stery metodą "na krzyz" czyli gora, dol, lewo, prawo itd. Co do nabicia "pierscienia" na amorek to wpadlem na pomysl zeby uzyc "zabki" wiec ustawilem odpowiednio rozwartosc jej tak, aby spokojnie weszla na rure sterową. Włożylem pierscień i delikatnie uderzalem mlotkiem "na krzyz". Robilem to 1 raz ale poszlo w miare sprawnie :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...