Skocz do zawartości

[Białystok] Merida Sub-40 2008


endrju771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mojemu koledze skradziono dziś rower - Merida Sub-40, rozmiar 20", kolor jak na załączonym zdjęciu. W rowerze wymieniony został niedawno osprzęt, śladów zużycia tych elementów praktycznie nie ma.

 

Przerzutka przód: SLX

Przerzutka tył: SLX

Kaseta: SLX 11-28

Łańcuch: LX

Korba: Deore M592

Manetki: SLX

Klamki: Avid FR-5

Opony: Maxxis Crossmark

 

Reszta jest fabryczna. Inne znaki szczególne, które mogą pomóc w znalezieniu roweru to:

-koszyk na bidon BBB,

-niektóre odcinki pancerza są szare,

-amortyzator pluje trochę olejem,

-licznik Sigma BC-1609.

 

Jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje, proszę o kontakt na gg: 9893683. Z góry dziękuję za pomoc.

post-129304-0-32268400-1302454468_thumb.jpg

Edytowane przez endrju771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jak rower został ukradziony, w jakich okolicznościach? Czym był zabezpieczony?

 

Chodzi o to, że nie był zabezpieczony. Właściciel zostawił go na klatce, gdy na chwilę wszedł do kolegi.

 

 

może być na giełdzie w tą niedzielę w białym ----------- radze tam pojechać a ja bedę miał na uwadze ten model sporo jeżdżę po Białymstoku

 

Dziękuję za chęci, ja nawet jak gdzieś idę po mieście to bacznie spoglądam na wszystkie jadące rowery, a Meridy ścinam w ogóle od góry do dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak został zwinięty z klatki a drzwi od bloku na domofon - to wiadomo że to ktoś z mieszańców lub znajomy mieszkańca klatki. Warto popytać sąsiada czy któryś ze znajomych nie wzbogacił się w wypowiedź na temat tej meridy. Kto pyta nie błądzi i nie traci czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...