Skocz do zawartości

[wkład suportu] do fc-m410


IceMan007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie jaki powinien byc wkład suportu do korby alivio fc-m410? Jak cos to rame mam Kross level A2.

Czytałem gdzieś ze 113mm ale nie jestem tego pewny, teraz mam założony 122mm i nie da się największej zębatki z przodu dac. Jak dam na 3 to jest na drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja właśnie mam A2 z 2010 zrobiłem na supporcie 3,5 tys i lekko mi się łożyska wybiły, ale rozkręciłem go nasmarowałem i póki co jeździ bez luzów. Będę się zastanawiał nad kupnem nowego!!

O ile się nie mylę to mufe masz na pewno 68mm. Jeśli masz stary suport to możesz zmierzyć jego całą długość i wtedy kupić tej samej długości chyba że zmieniałeś korbę to inna bajka!

Spoko a z którego roku masz rower? I czy to korba seryjna? Bo możesz pójść do sklepu(tylko lepszego) i się zapytać jaki wkład najlepiej użyć. A może to tylko kwestia wyregulowania przerzutek. Zrobiłeś to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie wg. papierów powinno być 113mm. Dwa, trzy mm. nie powinno stanowić problemu (u mnie np. dobrze działała na osi 110mm), ale na 122mm może być już problem z uzyskaniem tak dużego wychylenia przerzutki (pomijam skaszanioną linię łańcucha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...