Skocz do zawartości

[koło tył]


leniwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie tylnego koła do singla, z tego co się orientuję - może ktoś wyprowadzi mnie z błędu - mam 2 wyjścia.

Mogę kupić albo "reduckcję" redukcjaalbo wolnobieg

Przy drugiej opcji można dużo taniej kupić koła, a przy pierwszej nie wiem czy dam radę na stare koło które mam to założyć (7 kaseta)

 

Wiem, że pewnie parę tematów o tym było ale nie widziałem nic co by mnie na 100% upewniło w tym co myślę.

Pytanie co wybrać i co będzie lepsze do singla na miasto... ??

 

Mam pomysł tylko nie wiem jak do końca co i jak dlatego pytam jak skończę rower na pewno umieszczę foty i opis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kasetę ale stare koła jeszcze na piastach stx do roboty - smarowanie etc. :) i jest 7 kaseta a wszystkie te redukcje są po 8/9 i nie wiem czy będzie kompatybilne? Z drugiej strony koła z nakręcanym można zawsze taniej kupić nowe. Teraz się zastanawiam czy inwestować też w jakiś komplet kół (pod kasetę + redukcja) czy kupić np: krossa komplet za 99 i nakręcany wolnobieg i będę miał temat z głowy. Z drugiej strony chcę zrobić ładny rower na starej stalowej ramie mtb Bianchi która wypiaskuję i pomaluję od nowa :) więc i ładne niedrogie koła też by się przydały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś się dobrze przyjrzeć tej redukcji. Myślę że dało radę by to założyć(pewnie trzeba będzie troszkę odciąć/przypiłować ale jest to do zrobienia) :thumbsup: Jeśli zależy Ci na tanim SS , możesz rozkuć starą kasetę,i zrobić domowym sposobem SS :icon_mrgreen: Ważne że działa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za pomoc. Pierwsze co zrobię to sprawdzę te stare koła co mam czy coś jeszcze z nich będzie :) Jak nie będę myślał dalej... a za Twoim przykładem biorę się do szukania tanich części które jeszcze muszę kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...