Skocz do zawartości

[pedały]Shimano czy Time??


karolyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja osobisie polecam buty shimano sh-m121g i czekam na crank'i mxr waga 276 gram jedyna roznica to cena 199 spowodowana lozyskami kulkowymi (podobnie do shimanowskich spd gdzie wszystkie modele sa na kulkowych chyba wyjatek to xtr )a reszta podobnie jak w drozszycg ubijakach ,mialem spd shimano m-520 i nie wiem jak niektorym wytrzymuja takie przebiegi ja ich pozbylem sie po 500 km niustajace trzaski w prawym pedale mialem juz dosc ciaglego smarowania czyszczenia itd, kurde kto robi te pedaly kazdy ma ta sama usterke moim zdaniem tak nie powinno byc a dzwiek byl tak denerwujacy ze po ostatniej jezdze poprostu odkrecilem je i wystawione sa na allegro pozdrawiam , ciekawe jak bedzie z eggbeather mxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych cranków to ja bym się tak nie napalał , cena kusi ale jest to jednak niski model mogą być z nimi problemy, ostatnio rozmawiałem z Karoliną Kozelą która jest w Langu tuż za Lotto , polecała mi w tej cenie 540 choć jeździ na crankach ale tych za 1000zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych cranków to ja bym się tak nie napalał , cena kusi ale jest to jednak niski model mogą być z nimi problemy, ostatnio rozmawiałem z Karoliną Kozelą która jest w Langu tuż za Lotto , polecała mi w tej cenie 540 choć jeździ na crankach ale tych za 1000zł :P

co do Karoliny to wlasnie od niej kupuje sprzet prowadzi interes na allegro i ma ciekawa oferte oto link http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3292969

 

co do Karoliny to wlasnie od niej kupuje sprzet prowadzi interes na allegro i ma ciekawa oferte oto link http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3292969

oczywiscie mowie o pedalach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem jak w inne pedaly, ale shimano jest dodatkowo swietnym... otwieraczem do piwa ;]

 

No to teraz już wszyscy wiemy, które spdziadki są lepsze :) Jeżdżę na 520 i nie narzekam, chociaż przyzwyczaić się do spd nie było łatwo. Jak zajeżdżę te 520 pewnie kupię time, ale tylko w ramach odmiany. Shimano jak na razie nie mam nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...