Skocz do zawartości

[Sakwa] Sakwa na kierownicę Sport Arsenal SNC z kieszonką na telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno zakupiłem Sakwę na kierownicę Sport Arsenal SNC z kieszonką na telefon. Potrzebowałem czegoś gdzie będę mógł wrzucić telefon oraz jakieś inne pierdoły. Sakwa posiada system mocowania na rzepy. Przypinamy ją do kierownicy 2 paskami i jednym do mostka. Bardzo praktyczne rozwiązanie i szybkie w montażu i demontażu. Problem pojawia się w przypadku gdzie mamy krótki mostek, ja mam truvativ hussefelt i niestety ostatnim paskiem nie jestem w stanie objąć mostka, jednak trzeba dobrze pokombiniowaniu udało się sakwę stabilnie umocować. Okienko w którym widzimy ma wymiary 6.5x6.5 cm. Mój telefon ma wymiary 10,9 x 5,46 cm, na szerokość jest idealny, lecz na długość wejdzie dłuższy telefon o ok 1cm. W przypadku telefonów dotykowych może pojawić się problem reakcji na dotyk w pokrowcu, np na wybojach. Nie wiem jak to wyeliminować, ale jestem w trakcie rozgryzienia tego problemu. Dodatkowo telefon w środku jest trzymany przez elastyczne paski, górny zabezpieczający przed wysunięciem się telefonu zapinany jest na rzep. Sakwa wykonana jest dość solidnie, zamek jest metalowy a z przodu mamy pasek odblaskowy dla zwiększenia naszej widoczności. Pojemność tej sakwy to 0,5 l, na dętkę i zestaw kluczy powinno wystarczyć. Z boku posiadamy wyjście na słuchaweczki z naszego telefonu. Jutro wieczorem dodam zdjęcia jak sakwa wygląda i jak prezentuje się na kierownicy ;)

Zapraszam do zadawania pytań.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...