Skocz do zawartości

[Kierownica] Dartmoor Rifle - czy warto?


Jogurcik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja obecna kierownica to Accent Flatbar ( 60cm szerokości ) i po przejechaniu na niej sezonu, stwierdziłem, że jest dużo za wąska, dlatego zacząłem szukać kierownicy o szerokości minimum 68cm, ale do 100zł, bo mam jeszcze dużo innych wydatków w tym sezonie. Wpadł mi w oko Dartmoor Rifle, ale niewiem jak będzie z jazdą na nim w rowerze, co by nie mówić, MTB. Kierownica ma 71cm szerokości, ale planuję ją trochę przyciąć. Próbował ktoś kiedyś jeździć na rowerze MTB zgodnie z jego przeznaczeniem na takiej lub podobnej kierownicy? Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś konkretnego na jej temat? Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, totalnie odradzam. Wysokośc 2 lub 3 cale czyli w przybliżeniu to ok 51 i 76cm. A z flata jak pójdziesz 5cm w górę to będzie masakra. Niewygodnie strasznie. Dwa waga, skok ponad dwukrotny. A 100zł w błoto wyrzucić jak masz w tej cenie, fajne wygodne kierownice do tego co chcesz robić to bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wcześniej na kierze 2'' z tym, że była dość wąska ( chyba 64cm ) , i właśnie teraz na 2'' chcę wymienić. Waga dla mnie nie ważna, ważna wygoda, a na Flatbarze mi się niewygodnie jeździ....pozatym skok masy nie był by taki duży, tylko około 70g, bo teraz mam jeszcze rogi, których potem już oczywiście nie założę. Zastanowię się jeszcze, ale dzięki za opinię.

 

PS: Rifle kosztuje 60zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rifla- od jakichs 3 lat?

wygodna wg dla mnie, i wsadze Ją być moze do mojego xc bo obecnie mam za krotkiego Ritcheya, ale mialem ja w krowce troszke(podpis) wiec nei powiem jak w XC sie bedzie sprwowac( mi do jazdy po plaskim byla super.)

 

 

 

polece Ci z czystym sumieniem easton ea30 albo ea50 :)

 

pierwsza 99zl, druga 129zl ale sa warte kaski, naprawdę super katy jak dla mnie, ale to zalezy od preferancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...