Skocz do zawartości

[spodenki]Jakie z grubym pampersem na trenażer?


Gość Raffi

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję krótkich spodenek z grubym pampersem do treningu na trenżerze. Czytałem, że dobre są MARETO w wkładką H.A.P. Gość który handluje nimi na allegro już nie ma mojego rozmiaru, a nowe będzie miał dopiero na wiosnę. :(

Koniecznie musi mieć gruby pampers, żeby mnie siedzisko nie bolało podczas długich zimowych treningów :mrgreen:

Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre spodenki i poradzić gdzie kupić w Warszawie lub w internecie. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Krótkie, rowerowe męskie spodenki firmy Biemme model SPECJAL. Bez szelek, z pieluchą. Wykonane z Lycry firmy DuPont. Elastyczne, bardzo wygodna. Sprawdzone przez wiele kolarzy i rowerzystów.

Pielucha FX Pro wykonana jest ze specjalnego zamszu - CoolMaxŽ firmy DuPont. Bardzo dobrze skrojona tak aby nie uwierała i zapewniała maksymalny komfort, świetnie absorbuje wilgoć. Pielucha nie odkształca się po praniu.

Cena: 79.00 PLN

http://www.otbike.pl/index2.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie może polecić innych spodenek :?:

Czekam na propozycje przecież jeździcie to chyba wiecie, a to bedą moje pierwszy.

Proszą o POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z Wrocławia sprzedawał kiedys na allegro spodenki Specialized z wkładką coolmax o zwiększonej grubości. Były robione na zamówienie jednego z teamów. Kosztowały koło 70 zł.

Ja posiadam spodenki mareto z wkładką 3XDRY. Cieńka ta wkładka, ale za to wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...