Skocz do zawartości

[Buty] DMT Watt!


Rekomendowane odpowiedzi

DMT WATT

Cena: 529zł

Czas użytkowania: 4 miesiące

Dane techniczne modelu który posiadam:

-Rozmiar: 45

-Kolor: Srebrno-Żółty

-Waga: 849g

-komfort stóp kolarza

-Cholewka wykonana z lekkich i trwałych włókien monolityczna, pozbawiona szwów.

-Liczne i duże otwory zapewniają stopie bardzo dobrą wentylację.

-Przezroczyste wzmocnienie z przodu buta chroni palce przed uderzeniami oraz zwiększa trwałość i wytrzymałość cholewki.

-Sztywne wzmocnienie na pięcie polepsza dopasowanie oraz chroni przed uderzeniami

-Zapinane na klamrę oraz dwa rzepy

-Zintegrowanie klamry ze wzmocnieniem wokół pięty pozwala w komfortowy sposób unieruchomić stopę w wewnątrz buta.

-Agresywny bieżnik buta.

-Bardzo sztywna i lekka podeszwa z włókien karbonowych.

-Możliwość montażu kolców pozwala na uzyskanie dodatkowej przyczepności.

 

Wygląd:

nyh37p.jpg

t6r11g.jpg

 

Opis Użytkowania:

Buty służą do ścigania głównie Maratony oraz XC a także treningi. Wcześniej jeździłem w Shimano, może nie warto porównywać bo o dużo niższy model, ale watty są szersze i o wiele wygodniejsze. Co do podeszwy to gdy je pierwszy raz założyłem byłem wniebowzięty co do sztywności - normalnie kosmos!! Sztywność cholewki,także rewelacja, buty się nie odkształca i ma taki sam kształt jak gdy je kupiłem, czubek wzmocniony przezroczystym materiałem, jak dla mnie rewelacja, zachowuje super wygląd i estetykę. But jest wykonany z jednej części materiału, tak jak już kolega wcześniej wspomniał brak szwów. Na trenażerze jeżdżę bez skarpetek, a wentylacja cud miód wszędzie w bucie masz dziurki, nawet w języku :]

Co do zapięć to noga ani drgnie, klamra trzyma tak mocno, że but klei się do stopy jakby był odlany, to samo rzepy - bardzo mocno trzymają!!! Mycie to bajka, po błotnym treningu czy wyścigu but wstawiam do wanny i w 2 min buty lśnią się jak nowe!! Wycieram szmatką i co buty są suche i znów można jeździć co w przypadkach innych butów jest niemożliwe ;]

 

Minusami może być gruby język na samej górze tak zwany kołnierzyk który nie zawsze układa się idealnie i może uwierać w stopę, ale jak się opatentuje sposób to już ten problem znika, oczywiście zależy to od kształtu stopy, ja np. mam tak tylko w prawej nodze.

 

No i to tyle na temat mojej opinii Watów i marki DMT, na pewno kolejne buty będą z tej samej firmy ale szybko ich nie zmienię bo według opinii są długowieczne :)

Pozdro, Robert

 

Ocena 10/10 Polecam!!

Edytowane przez safian
Poprawki ort. + int. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Cześć,

 

zakupiłem sobie wczoraj te buty. Mam tylko dwa pytania. Gdzie na tych butach mogę znaleźć informację, że jest to model watt? A druga sprawa: czy Wy jak zaciągacie klamrę, to też na ostatni ząbek i nie zostaje żadnego zapasu? Bo jeszcze mógłbym trochę ścisnąć, ale niestety paska brakuje. Macie może jakieś sposoby na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watt wygląda jak Watt :P

Reflex to taki Watt bez klamry. jest też but wyglądający jak Watt ale z podeszwą z innego materiału-nie dojrzysz na niej faktury carbonu :)

 

jako użytkownik Reflexów muszę napisać że to buty szosowe ale ni mam czasu się rozpisywać. no i bardzo niewygodne :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...