Skocz do zawartości

[Krakow] Unibike model Mission


sstiven

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj tj 12.XI skradziono rower dokladnie spod mieszkania na ulicy Kronikarza Galla miedzy godzina 6 a 7 rano.

Byl to szaro/czerwony rower Unibike model "Mission", wyglad dokladnie taki jak na stronie producenta gdyz nie wprowadzalem wiekszych zmian:

http://www.freesport.pl/rowery/gorskie/rowery/rower-gorski-19-d.jpg

Sam rower zostal skradziony bez siodelka, ze znakow szczegolnych to wyrazny slad po cenie (zle zerwanej) na przodzie ramy, ktory po prostu zachowalem. Numery ramy (byly dwa, sam juz nie wiem ktory wlasciwy):

YQ9J122255 20142619

 

Ze zlodziejem minalem sie doslownie w pol minuty, gdyz zanim wybieglem z mieszkania za nim (slyszalem trzask na klatce schodowej od zamykanych drzwi) to byl juz daleko. Rower ma pol roku, nie jest moze strasznie cenny, ale ma dla mnie wartosc sentymentalna (cala masa przejechanych km), w tym sluzy mi jako transport do pracy (co w moich oczach podwaja jego cene).

 

Jesli ktos z Krakowa moze miec jakiekolwiek informacje, gdzie moglbym szukac roweru i dorwac tego "!@$!@!@%!" to bylbym wdzieczny oraz chetnie przydziele jakas zacna nagrode.

 

Przepraszam za brak polskich ogonkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...