Skocz do zawartości

[buty] Diadora Team Racer Carbon


Grzechoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Długo się zastanawiałem na zakupem butów SPD. W końcu sugerując się dobrymi opiniami wybrałem Diadorę Team Racer Carbon. Udało mi się ustrzelić na allegro w dobrej cenie tj 249 pln. Z tym że zdaje się że jest to jakiś stary model bo nie przypomina butów dostępnych w innych sklepach.

Miał bym prośbę żebyście zerknęli na te buty, poniżej link do aukcji, i ocenili czy faktycznie dobrze zrobiłem kupując te buty:

Link

Dzięki piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to jesteśmy w dziale dotyczącym testów.

 

Po drugie, nikt Ci nie powie czy dobrze zrobiłeś kupując te buty, bo nikt nie ma Twojej nogi. No chyba, że masz rower MTB, wtedy na pewno zrobiłeś źle.

 

Po trzecie, Diadora to dobra firma, więc jakościowo powinny być ok.

 

 

Na nodze leżą idealnie. Chodziło mi o to czy ten konkretnie model był wart tych pieniędzy bo wygląda na model sprzed kilku lat. Kwestia tego czy nie lepiej było kupić czegoś nowszego. Nie mam pojęcia jak idzie do przodu technologi wytwarzania butów SPD bo to dla mnie nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Przyczepić się do nich nie da rady i cena też była bardzo dobra. Trochę się przestraszyłem że to jakiś zabytkowy model ale poza wyglądem nie powinno się dużo zmienić. Czekam teraz na pedały i będę miał okazję je wypróbować.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam Teamracera od 3-4 lat, nic się nie dzieje. Super buty. Sprzączka wykonana z alu jest po kilku glebach tylko lekko przytarta (plastikowa pewnie dawno by pękła) i wszystko działa idealnie. Faktycznie butki wykonane z dbałością o detale, jak widzę Shimano w tej samej grupie cenowej to śmiech na sali.

Następne też na pewno będą Diadorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...