Skocz do zawartości

[Licznik ]Sigma BC 1009


mils83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie licznika BC 1009. Chodzi mi o funkcje Trip Distans i Trip Time. Czy powinny się one restartować same codziennie czy trzeba to robić ręcznie przed każdą wyprawą? U mnie cały czas sumują się km i czas w tych funkcjach a myślałem, że wartości w tych funkcjach będą się same restartować po jakimś czasie bezczynności. Może ktoś potwierdzić jak licznik powinien liczyc km i czas w tych funkcjach. W instrukcji nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to są te 2 opcje żebyś sobie skasował wtedy kiedy Ci wygodnie i zmierzył dystans i czas jazdy od miejsca, które sobie wybrałeś. Trzeba to ręcznie skasować. Kiedyś spotkałem się z licznikiem, w którym się to samo kasowało, ale było to okrutnie wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejedziesz określony dystans i chcesz wykasować wybierasz trip distans przytrzymujesz lewy górny przycisk przez 3s i się kasuje tak samo jest z trip time obie funkcje musisz wykasować oddzielnie.

 

Wcale nie trzeba kasować oddzielnie obu funkcji. Wystarczy przytrzymać nieco dłużej ten sam przycisk i pojawi się opcja "reset all", która wykasuje oba pomiary, czyli trip time i trip distance.

 

P.S. To tak jak co niektórzy mają komputer kilka lat i w "mój komputer" wchodzą przekopując się przez wszystkie otwarte aplikacje do pulpitu i klikają dwa razy ikonkę "mój komputer" :) ... a wystarczy w dowolnym momencie wcisnąć windows+e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...