Skocz do zawartości

[stery] składanie sterów FSA ORBIT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

mam problem ze złożeniem sterów FSA ORBIT,siedzę nad tym i siedzę i niezbyt mi to wychodzi..

może ktoś miał okazję je składać albo wie co i jak.

 

Pomocy :icon_wink:

 

Z tego co zauważyłem część A z częścią B składają się w jedną całość,z tym że jedno jest gumowe ,a drugie plastikowe.

składając od góry dolną część sterów idzie I,potem C,następnie E,a pomiędzy nimi jest J,ale nie wiem co dalej..

Jeszcze W H wchodzi dokładnie element L.

jedno łożysko kulkowe jest chyba dodatkowe :)

 

dsc04101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem na stronie fsa,ale nie mogę znaleźć tego modelu konkretnie.

Stery były przy zakupionej ramie i tyle co na nich jest to FSA ORBIT,a poprzednie właściciel niestety już nie pamięta jak to szło wszystko :)

Mam o tyle problem ,że skleciłem to w całość i nawet nie ma luzów i wszystko wydaje się ok,ale...

został mi element G (jest to jakaś plastikowa podkładka),a stery od dołu wystają poza miskę i nie są dobrze uszczelnione przez elementy A i B - czytajcie jest tam wolna przestrzeń,ale ta podkładka tam nie pasuje...

no trudno,chyba podpytam w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za dużo elementów jak na jeden komplet sterów.

Jakie masz miski w ramie? obie pod łożyska kulkowe? Czy na widelcu masz nabitą dolną bieżnie, jeśli tak to na kulki czy igiełki.

Jak odpowiesz to może się uda coś poskładać z tego bałaganu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu więcej niż jeden zestaw sterów.

Składasz w następującej kolejności:

K-nabijasz na rurę widelca/amortyzatora

G,B-uszczelnienie dolnego łożyska

E,C,J w E,I-zespół dolnego łożyska, umieść w misce, uszczelnij B, włóż G i włóż widelec.

łożysko M kulkami do miski, uszczelnienie N, bieżnia H a na końcu pierścień L, podkładka, mostek i regulacja.

Tak mam w moich Orbitach. Nie jestem pewien elementów G,B i N, zdjęcie jest nieco niewyraźne, ale reszta elementów dokładnie tak jak podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...