Skocz do zawartości

[gwarancja] błotniki i bagażnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam może dziwne pytanie, ale nie bardzo orientuje sie w tych sprawach. Założyłem do swojego roweru (Crossroad 5 od GoSport'u) bagażnik i błotniki. Czy taka zmiana kwalifikuje się do straty gwarancji czy nie? Bo po prostu nie wiem czy odpinac to wszytko jadąc na przegląd, czy moge je spokojnie zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to od strony sprzedawcy? Nabywca, zdarza się że ktoś przyjdzie bo pierwszego dnia złapał gumę i chce złożyć reklamację. Ostatnio przyszedł chłopak i kłócił się ze po kilku tygodniach nie ma już bieżnika na oponie. Pomijając fakt że opona do najtrwalszych nie należała, to wyraźnie było widać w których miejscach koło było blokowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi sie też tak wydawało, że zamontowanie akcesoriów tego typu nie powinno działać na gwarancję, ale różnych ludzi spotykałem i wolałem sie upewnić :). W sumie odpiąłem wszystko i tak pojechałem na serwis, a po wszsytkim zapytałem się serwisanta czy można coś takiego zrobić i dostałem 100% zezwolenie ;).

Teraz tylko musze wszystko z powrotem zamontować, ale coż na przyszłość będe wiedział :D.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysieek, nie do końca, z dni na dzień przekonuję się ze głupota ludzka nie zna granic, u nas wymiana dętki kosztuje 5zł plus 7,99za dętkę, jak ktoś miły to za robotę nie liczę. Z kolei jak przychodzą z rowerami w których piasty smarowali wd40 to nie chcą wierzyć że źle zrobili... WhiteRaven: w którym Go kupowałeś rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli wymienicie pol roweru to gwarancja biegnie dalej... Gwarant nie ma nic do tego, jesli wszystko jest 'kompatybilne i zalozone jak powinno' co jest oczywista oczywistoscia... Nie mowie tutaj o ramie oczywiscie.

Chyba ze gwarant udowodni wam ze wymiana przerzutki LX na XTR uszkodzila naped, scentrowala kolo, polamala rame... :rolleyes:

 

Niedlugo beda zapytania, czy wymiana detki na inna czy opony rozwiazuje gwarancje, ludzie wezcie czasami cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...