Skocz do zawartości

[czluchow] Ustawki, wyprawy, i inne


tasior

Rekomendowane odpowiedzi

zwykłe narzekanie ! my też organizowaliśmy to w dwójkę, a w chojnicach są bikerzy ale może jeszcze ich nie poznałeś, przejedź się do "rudego" chłopaki z serwisu trochę jeżdżą więc niema problemu. szef sklepu rowerowego obok netto też jeździ bo startował na Luizie. pozatym na wynikach z Luziy trochę Chojniczan było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saren wiesz coś może na temat zrzutu z Garmina od Konrada ?

 

 

Saren nie wie, ale ja wiem:)

 

http://connect.garmin.com/activity/51898126

 

po naszemu: 73 km, 569 przewyższeń , śr. 18,2 km/h

 

aby podnieść średnią proponuję nastepnym razem któremuś z byków linkę odciąć...będzie się działo...albo przeciąć pastucha tej krzykaczce:)

 

co do wycieczki...zielone powerade może siły nie dają, ale humor poprawiają:P dzięki za miłe towarzystwo; do następnego!!! pałerejda:)

 

i na koniec - to jak Michała kamień zaatakował:)

 

http://img413.imageshack.us/i/img00063201010021358.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze śladu wynika, że "dopalaliście" się zarówno w Olszanowie, jak i w Gwieździnie :-)

A propos pastucha: w zeszłym roku rozciągnięty drut przez drogę był odcięty zarówno przy wlocie na pastwisko przy jeziorze, jak i wylocie od jeziora na Garsk. Mam wrażenie, że jacyś wędkarze się mocno wkurzyli na ową przeszkodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy szykujemy sie na kolejna wieksza ustawke?? damy rade w tym roku?? ja moge sie pisac 28-31pazdziernik przed wszytskich swietych, badz 10-14 listopad, moze udalo by sie powtorzyc ostatnia trase ale juz bez awarii i zakonczyc wszytsko jakas mala imprezka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizycznie się nie da wjechać - zbocze obsadzone jest młodnikiem. Rower trzeba albo zostawić przy szutrówce, albo wnieść na górę wspomniane sto metrów na plecach :-). Wspomniana szutrówka okala G. Wolność, a jej wlot jest - patrząc od strony Chojnic - kawałeczek za hotelem "Na Skarpie", po lewej stronie szosy (stoi tam reklama tego hotelu). Od szosy do podnóża góry ową szutrówką jest ok. 1,7km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...