Skocz do zawartości

[rękawiczki] na rower i siłownie


yankes88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio moja dziewczyna narzeka na moje dłonie, że są strasznie szorstkie, mam też straszne odciski...

 

Zastanawiam się nad kupnem rękawiczek tylko takich, które też przydadzą mi się na siłowni... Chodzi mi o to, żeby ograniczyć "produkcję" odcisków na moich dłoniach, co polecacie?

 

I drugie pytanie:

Jaka jest różnica między tymi rękawiczkami za 30zł, a tymi za 150zł? Bo szczerze, to ja nie widzę żadnej... Przynajmniej podczas przymierzania, bo pewnie na trasie to bardziej widać... Cena nie gra roli, ale też bez przesady :P. Na co powinienem uważać podczas zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dwie pary. Łatwiej dbać o higienę i na rower można wybrać delikatniejsze. Ja jeżdżę bez choć mam od bardzo dawna miłe alpinusy. Wole gołe dłonie i chwyty gąbki. Na siłownie kupuje najzwyklejsze, najczęściej takie które mają dostępne tam gdzie chodzę. Jak się porwą to nie ma płaczu. Można ćwiczyć bez, ja się odciskami nie przejmowałem, rękawiczki zapewniają jednak lepszy chwyt. Hantle, gryfy, drążki na siłowniach są różne. Nie zawsze będą Tobie odpowiadać. Rękawiczki wtedy bardzo pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rękawiczki różnią się nie tylko ceną ale też ich wytrzymałością, wykonaniem, materiałem, a co za tym idzie: oddychalnością, nie łapią tak szybko przykrego zapachu z potu rąk itp. Możesz jeszcze zamiast rękawiczek kupić sobie gripy piankowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...