Skocz do zawartości

[wyprawa] 07.2011 - Chorwacja


Peke88

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko powiedzieć...teraz mamy taki myk, że pracownicy którym się kończyły umowy są zatrudnieni na 3 miesiące przez jakiegoś pośrednika aby obejść prawo. W tym momencie nie mam pojęcia jak będzie z moim urlopem...do tej pory miałem wszystko ładnie na tacy, że ten urlop będę miał...teraz nie mam pojęcia.

 

Przygotowywać cały czas się przygotowuję aby móc każdego dnia wyjechać. Ale trudno jest mi cokolwiek komuś obiecać gdy sam nie wiem jak jest z moją sytuacją dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obserwuję temat od kilku miesięcy ale widzę że z dużej chmury mały deszcz:]. Czy jest jeszcze ktoś zainteresowany powaznie taką wycieczką?? szukam kompana, góra dwoch bo większa ilość osób nie wypali. na razie nie ma planu. jest tylko hasło: Polska-Chorwacja w sierpniu. Konkrety do obgadania najlepiej w 4 lub 6 oczów ewentualnie przez net. Ja - Poznań

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obserwuję temat od kilku miesięcy ale widzę że z dużej chmury mały deszcz:]. Czy jest jeszcze ktoś zainteresowany powaznie taką wycieczką?? szukam kompana, góra dwoch bo większa ilość osób nie wypali. na razie nie ma planu. jest tylko hasło: Polska-Chorwacja w sierpniu. Konkrety do obgadania najlepiej w 4 lub 6 oczów ewentualnie przez net. Ja - Poznań

 

pozdrawiam

 

 

 

siema . kusisz , kusisz . Byłem mocno nastawiony na lipiec ale jak widac nie wyszło . Z mojej strony jest pelna mobilizacja , sprzet jest tylko znowu jest kwestia dania mi urlopu w sierpniu .... spytam w pracy jakie sa opcje , jak nie to moze poczatek wrzesnia ?

 

W tej chwili zostaje nam tylko obserwowac relacje kolegow :icon_redface:http://www.chorwacjarowerem.pl/relacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...