Skocz do zawartości

[siodełko] Rotor SD1


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że nigdzie w necie nie ma żadnych opinii o tym siodle, więc sam coś naskrobie. Jak pewnie większość czytała kupiłem SLR TT, które okazało się zdzierać zbyt szybko jak dla mnie i postanowiłem poszukać czegoś innego. Czegoś mającego pokrycie z LORICA (czymkolwiek by ten materiał nie był;p ). Wybór był niezbyt duży i padło na ROTOR SD1. Jedyne siodło jakie posiada w swej ofercie ta hiszpańska firma. I oczywiście jedyny słuszny kolor czyli biały.

 

Realna waga siodła to 137 gram (16 gram mniej niż SLR TT, przy niższej cenie). Jakość wykonania podobna do SLR, z tym, że pod spodem widać falowanie materiału, niby szczegół którego nie widać, ale w SLR tego nie było.

 

Miękkość też taka sama, kształt przodu identyczny, różnią się tylko nieznacznie z tyłu, kształtem zagłębienia. Pręty tytanowe w każdym z nich. Rotor ma ciut bardziej pracująca skorupę, czy to źle czy nie, to akurat nie wiem.

 

Pierwsze 20 km na SLR to była istna tragedia po jeździe, tyłka nie czułem, a jeździłęm wcześniej na też płaskim Boplight Race. Na Rotor zrobiłem 33 km i problemów brak. Także brak problemów z LORICĄ. Nic nie schodzi, bardzo łatwo się czyści. Chociaż SLR też ładnie się czyścił.

 

Jednym słowem gorąco polecam:)

 

Zdjęcia:

 

88836956.jpg

 

72825611.jpg

 

12040983.jpg

 

67325594.jpg

 

PS. Pozdrowienia dla Pana ze skleprowerowy.com . Gdyby każdy miał takie podejście do klienta to świat byłby piękny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...