Skocz do zawartości

[400 PLN] stare kolarki - allegro


piotrek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym kupić stary rower szosowy do 400 PLN. Mam 183 wzrostu, ważę około 80 kg.

Przeznaczeniem tego roweru ma być rekreacyjna jazda 2-3 razy w tygodniu na raczej krótkich odległościach (na pewno nie więcej niż około 30km dziennie), dlatego też nie chciałbym wykładać na taki rower znaczącej kwoty. W kupiony rower chętnie włożę za to trochę własnej pracy, w celu doprowadzenia go do zadowalającego mnie wyglądu (w grę wchodzi również renowacja lakieru + ewentualna sukcesywna wymiana poszczególnych podzespołów na lepsze) - ogólnie najważniejsze dla mnie aby podzespoły były w miarę atrakcyjne, a cena niezbyt wygórowana.

 

Znalazłem kilka rowerów na allegro i prosiłbym o Waszą opinię na ich temat. Czy warto się nimi zainteresować, czy lepiej je odpuścić (niektóre aukcje są już zakończone, ale rowery nie zostały w nich sprzedane):

1. Favorit

2. Peugeot2

3. Peugeot3

4. Peugeot4

5. Peugeot5

6. Motobecane

7. Batavus

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś przeniósł temat do działu szosowego, to szybciej ktoś by odpowiedział, bo tam się gromadzą znawcy takich sprzętów, jakie linkujesz :icon_mrgreen: Wystarczy napisać na PW do któregoś obecnego moderatora, jakby co.

 

Chociaż oczywiście ten dział jest wysoce prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...