Skocz do zawartości

[stery] wianuszek - gdzie szukać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To mój 1. post na tym forum, bardzo mi miło...

 

Posiadam eleganckie stery cane creek - 1,5" z redukcją na 1.125". Bieżnie, miski w bdb stanie. Niestety wianuszek z dolnego łożyska został przez nieuwagę źle (krzywo) włożony do miski i dokręcony na maxa - w efekcie kompletnie się pogiął... Moje pytanie - gdzie mógłbym szukać takiego samego wianuszka - czy są w krakowie albo w internecie sklepy z elementami do łożysk, w których jest szansa dostać (dorobić) wianuszek (kuleczki mam). Dodam, że stery tego typu są dość drogie, więc mi zależy.

 

pozdrawiam, wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Obdzwoniłem dużo sklepów i serwisów w Krakowie i Lublinie. Z wianuszkiem do 1,5 cala jest bardzo ciężko. Generalnie pasuje ze sterów BIG PIG lub BIG FAT PIG. Ale po rozmowie serwisanta z dystrybutorem albo z hurtownią dowiedziałem się, że jest już po sezonie i będą dostępne w przyszłym roku...

 

Także jakby ktoś z Państwa miał na zbyciu wianuszek z cane creek albo wyżej wymienionych w okolicach Krakowa to proszę o kontakt aaalata@interia.pl

 

Jak nie znajdę to złożę na samych kulkach (dokupiłem już kulki w odpowiednim rozmiarze).

 

pozdrawiam, wojtek

 

PS - dzięki za poprawienie tematu, na przyszłość będę pamiętał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za radę.

 

Obdzwoniłem wiele sklepów i serwisów w Krakowie i Lublinie. Byłem również na Halczyna oraz w sklepie złożyskami na Opolskiej, gdzie podobno "różne cuda można czasem dostać". Niestety wianuszka nie udało się kupić (chociaż w Lublinie dawali szansę w Sierpniu...). Także złożyłem na samych kulkach. Działa na razie elegancko.

 

Przy okazji (nie wiem czy na forum mogę tak z nazwami sklepów polecieć) chciałbym powiedzieć, że spotkałem się z dużą pomocą (darmową)w kwestiach technicznych przy składaniu całego roweru w bikershopie, secesji i kornick serwisie, za co serdecznie dziękuję i polecam.

 

pzdr, wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...