Skocz do zawartości

[mp3 - słuchawki] jakie dobrze tłumiące ?


heniekkrol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Znam osoby które nawet bez słuchawek nie potrafią się ogarnąć w ruchu miejskim więc ja bym nie generalizował.

Wypadki z udziałem rowerzystów zdarzają się dość często, w mieście gdzie ruch jest duży to codzienność, czasem winny jest rowerzysta, czasem inny uczestnik ruchu, okoliczności kolizji/ wypadków jest tysiące. Na pewno zatkanie sobie uszu przez rowerzystę jest taką okolicznością (jedną na tysiąc?) i tylko jeśli mówimy o rowerzyście który ma gdzieś to co się dookoła niego dzieje. Trzeźwo myślący rowerzysta nie zatyka sobie uszu żeby wpaść pod pierwszy lepszy samochód, no ludzie... Wg. mnie jazda z IEM'ami po mieście to kwestia tylko i wyłącznie posiadanego rozumu i wyobraźni.

 

Jeśli o same słuchawki chodzi to wymieniane w temacie piszczałki jak sennki CX-300, różnej maści creativ'y (tutaj raczej płaci się za logo producenta a nie jakość dźwięku, jak w przypadku wszystkiego spod znaku creative labs), sony(podobnie jak u creative...), trzeba zaznaczyć że mówimy o "dobrym niskobudżetowym dźwięku" a nie o "dobrym dźwięku" jako takim :) . Bo fakt niezaprzeczalny jest taki że z dobrymi IEM'ami mają one bardzo mało wspólnego.

 

Pozdrower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...