Skocz do zawartości

[przyczepka] przyczepka do przewozu dzieci


dorotkaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chcemy kupić koledze na prezent przyczepkę do przewozu dzieci. Czy ktoś może nam cos polecić?

W jednym sklepie przyczepki były od 1500 do 4000 zł(!) – kanadyjskie jakieś.

Ale znalazłam też coś takiego:

 

http://www.ramfis.pl/przyczepka-rowerowa.php

 

Co myślicie?

Zastanawiam się tylko, z czego swoje przyczepki robią Kanadyjczycy, że nasze są 10 razy tańsze i czy w związku z tym nasze nie są jakieś badziewne? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki 

 

Pozdrawiam Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często chodzi także o atesty itp. na pierwszy rzut oka ta polska przyczepka prezentuję się dość mizernie , na moje oko ma wysoko środek ciężkości , co do komfortu jazdy dziecka też nie byłbym pewien. pasy i siedzisko wyglądają mało komfortowo.

 

polecałbym przyjrzeć się ofercie firmy CHARIOT i CROOZER , dystrybutorem tych producentów jest firma http://dwaplusdwa.pl/ są one także dostępne w naszym sklepie internetowym. co do jakości wykonania i funkcjonalności przyczepek CHARIOT to można zobaczyć film na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem na bieżąco, bo sam szukam przyczepki z funkcją wózka.

Jeśli chodzi o Chariota, to nie ma co porównywać go z przyczepką z linka. Te droższe modele mają amortyzacje, łożyska maszynowe, niską wagę i są dopracowane w każdym szczególe.

Można ich używać jako spacerówki, przyczepi, wózka do joggingu ciągnąc za sobą pieszo w górach, czy używać na nartach biegowych.

Mają też wymienne siedziska dopasowane do wieku dziecka, można używać ich już w młodszym wieku dzieci.

Ja sobie szczerze nie wyobrażam wożenia moich pociech, po naszych ścieżkach rowerowych bez amortyzacji :)

Szczególnie że sam się "wożę" na amortyzatorze.

Niedługo zresztą zrobię test Cuguara2, i napisze więcej o jego użytkowaniu na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...