Skocz do zawartości

[wkład suportu i stery] Jakie do ramy kross level a2


IceMan007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie dlatego piszę właśnie ten temat.

Nie dawno nabyłem ramę kross level a2 i teraz nie wiem jakie do niej bedą odpowiednie stery (rozmiar czy jak to się patrzy) i wkład suportu ( długość i co tam jeszcze potrzeba) ???

 

Proszę o odp bo ja się jeszcze za bardzo na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcesz to zmieniać? Bo jeśli nie, to w serwisie sobie wyciągną, zmierzą i zrobią co trzeba.

Musisz znać szerokość mufy (prawdopodobnie będzie to 73mm) oraz długość suportu. Może uda Ci się znaleźć gdzieś w internecie w specyfikacji. Jeśli nie, to nie ma sposobu na precyzyjne zmierzenie suportu bez wyciągania go, tym bardziej, że różnice w długościach suportów są niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi. Bardzo mi pomogliście jeszcze raz dzięki.

 

Acha a wie ktoś jaka ma być długość tego suportu?? ( bo 68 to chyba szerokość)

A nie mam za bardzo jak zawieść ramy do serwisu dlatego wole to zrobić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy pasuje do ramy zależy od gwintu i szerokości czyli BSA 68 mm. Długość osi decyduje o linii łańcucha, czyli czy będzie dobrze współpracować z tyłem oraz czy przerzutka będzie w stanie to obsłużyć, a w drugą stronę czy korba nie będzie ocierać o ramę. Trzeba dobrać długość do konkretnej korby. Jak nie chcesz wymieniać korby to zmierz jaki długi masz teraz suport i kup taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...