Skocz do zawartości

[kraków] skradziono Meridę Matts 40d


Ermilion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Użytkowników Forum!

 

Dziś (04.07.2010) około południa skradziono mi rower sprzed wejścia do Galerii Krakowskiej. Eh, nie posłuchałem przeczucia, że linka to trochę za mało ;/

Była to czarna Merida Matts 40d z zielono-białymi wstawkami (zdjęcie 'salonowe' w załączniku).

Dodatkowe wyposażenie jakie rower posiadał to: czarne plastikowe błotniki, czarny bagażnik i Meridowskie mocowanie na bidon.

Bardzo proszę każdego, kto miałby taką możliwość o pomoc w odnalezieniu mojej Meridy.

Gdyby się udało bardzo chętnie się odwdzięczę :)

 

Pozdrawiam

post-131560-1278264037,51_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jestem z kraka. Ja go trafię to na bank dam znaka ale daj numerki seryjne.

 

Pozatym zarejestruj go na bazie roowerów i oznacz jako skradziony to utnie drogę ucieczki:)

 

przykro

 

Witam wszystkich Użytkowników Forum!

 

Dziś (04.07.2010) około południa skradziono mi rower sprzed wejścia do Galerii Krakowskiej. Eh, nie posłuchałem przeczucia, że linka to trochę za mało ;/

Była to czarna Merida Matts 40d z zielono-białymi wstawkami (zdjęcie 'salonowe' w załączniku).

Dodatkowe wyposażenie jakie rower posiadał to: czarne plastikowe błotniki, czarny bagażnik i Meridowskie mocowanie na bidon.

Bardzo proszę każdego, kto miałby taką możliwość o pomoc w odnalezieniu mojej Meridy.

Gdyby się udało bardzo chętnie się odwdzięczę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...