Skocz do zawartości

[drużyna] Kolarska Drużyna Szpiku


Rekomendowane odpowiedzi

Z całej szkoły zgłosiło się kilka osób (chyba z 4-5).
To u mnie dwa razy tyle z samej klasy poszło, jak podjechał ambulans do pobierania krwi :) Byłoby więcej, ale nie wszyscy pełnoletni. No ale są ludzie i są parapety.

 

Ale przyznaję, że większość ludzi, to.. Dobra, zachowam kulturę. Wyzywanie od śmieci nie jest w dobrym guście.

No i oglądanie tv jest przecież o niebo "zdrowsze i lepsze", od oddania szpiku. "Wcale" nie ma efektów ubocznych. Faktycznie, dla większości ludzi sensem życia jest konsumowanie i dążenie do większego konsumowania. To nawet nie

jest egoizm, to jest letarg, upośledzenie umysłowe. Ale kwestia na większą dyskusję, chętnych zapraszam na rozmowę przy oranżadzie :)

 

Jejku, winfor, jesteś z Gdyni, idziemy na rower?

 

Też się boję igieł i szpitali. I zgłosiłem się. Ten temat przypomniał mi, że chciałem to zrobić,

a dzięki postowi winfora dowiedziałem się, jak zrobić to nie wychodząc z domu :) Mam nadzieję, że w razie potrzeby nie zasłabnę przy zabiegu. Jeśli, to i tak warto.

 

No tak, ale chodziło mi o jakąś aktywność w temacie, nie trzeba niczego deklarować,

a rzeczywiście mtb'owcy zawodzą trochę :)

 

irimi - świetny pomysł, jak wymyślę, gdzie by się można pokazać jeszcze, do kogo napisać,

to się zgłoszę, bo licencjonowanym przedstawicielem Drużyny raczej nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegacze w czerwonych koszulkach są widoczni właściwie na każdej imprezie biegowej. Myślę, że za jakiś czas również wszelkiej maści kolarze będą widoczni na rowerowych imprezach. W ten sposób hasło "szpik" przenika do świadomości ludzi.

Dokładnie tak właśnie jest. Jako biegaczka i osoba która ma w najbliższej rodzinie osobę po przeszczepie szpiku kostnego popieram całym sercem ideę.

 

Na biegach aż roi się od czerwonych koszulek Drużyny Szpiku, szczególnie na maratonach. I to, że "przenikają" do świadomości ludzi jest pewne. Piękna inicjatywa, a Drużyna jest wspaniała z kochaną Dorotą na czele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, mało tego. działanie Drużyny zaczyna przynosić wymierne efekty. Pośrednio, a może nawet bezpośrednio "Szpiki" przyczyniły się do tego, że do Poltransplantu zgłasza się coraz więcej potencjalnych dawców!

 

Na dniach będę zamawiał kolejna partię koszulek i spodenek dla Drużyny. Chętnych proszę by się zgłaszali, bo do poniedziałku chciałbym zamknąć zamówienie.

Aga, może dla Ciebie koszulka na rowerek? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulek:

Ja zajmuję się organizowaniem koszulek, zatem proszę o następujące dane na prive'a:

imię i nazwisko, adres, rozmiar koszulki i/lub spodenek, ilość sztuk.

Koszulki zamawiam w Nowatexie. Tu jest rozmiarówka:

http://www.bcmnowatex.com...ki-rekaw.html#2

Bierzemy model 916 00 E, ale dla Pań robimy model damski, tu jest rozmiarówka: http://www.bcmnowatex.com.pl/koszulki-rowerowe-krotki-rekaw.html#6

Koszulka jest typowo kolarska, ma z tyłu kieszonki, zamek ładnie schowany po zapięciu koszulki. Cena dla nas to 49zł. Standardowa cena to 90zł, więc mamy naprawdę tanio.

 

Do tego można zamówić spodenki: http://i1006.photobucket.com/albums/af181/irimi_album/spodenkiczarne.jpg

Można z szelakami (85zł) lub bez (60zł), z wkładką lub bez (taniej o 10zł do cen wyjściowych).

 

Na adres: bogdan@druzynaszpiku.pl możesz też wysłać wypełnioną ankietę:

 

Imię:

Nazwisko:

Nick:

Miasto:

Adres email:

jeżdżę rowerem bo...

jestem w drużynie bo...

 

Bodziu doda wówczas twój profil do listy.

Pozdrawiam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyczna chwila, bo napisałem dziś e-mail do Panów Jarońskiego, Wyrzykowskiego i Probosza i dziś zostaliśmy przedstawieni na antenie Eurosportu w trakcie relacji z TdF!

Dosłownie parę chwil temu podczas relacji redaktor Wyrzykowski odczytał cały mój list i zachęcał do wstąpienia do Drużyny!!! :icon_cool::D:P:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonaliście czegoś niesamowitego tak w krótkim czasie .Gratuluje no i nie mam wyjścia muszę się przyłączyć :).Póki co zamówię tylko koszulkę ,co do oddania szpiku uczynię to w czasie urlopu

Zatem zapraszam do Drużyny. W kwestii koszulki pisz na prive'a.

 

PS. Miło było o nas usłyszeć z ust red. Wyrzykowskiego. :) O 22.30 skrót z etapu. Może znowu będzie fragment o Drużynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuper, szkoda, że akurat nie oglądałem :) Fajnie byłoby mieć to nagrane, tez bym posłuchał :)!

Póki co zamówię tylko koszulkę ,co do oddania szpiku uczynię to w czasie urlopu
Już oddajesz szpik, czy raczej krew oddasz do badania antygenów ;)?

To ilu nas na razie jest mtbikerów leśnej straży drużyny tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze informacje dotyczące oddawania szpiku znajdziecie TUTAJ

Wypełniasz ankietę, pobierają ci próbkę krwi do badań i finito. potem czekasz na info, czy zostałeś zarejestrowany w bazie dawców niespokrewnionych Poltransplantu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla osób z okolic Trójmiasta - dnia 25 września będzie w Gdańsku możliwość darmowego i szybkiego zarejestrowania się w bazie dawców!

+ZOSTA%C5%83+DAWC%C4%84+SZPIKU+(Gda%C5%84sk+Wrzeszcz).html"]Tu dokładne informacje.

znam też stowarzyszenie, które daje podobną możliwość co roku około Wielkanocy w Bydgoszczy,

gdyby ktoś był zainteresowany, to niech pyta na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Rzadko tu zaglądam...

Koszulek Drużyny nie ma w stałej sprzedaży. Zbieram zamówienia, najlepiej przez forum szosowe: http://www.forumszosowe.org/viewforum.php?f=19&sid=4e3c5acdc0779f56500ec7d06ae950a8

Jak uzbiera się kilka sztuk, zamawiam i rozsyłam. Szczegóły z reszta są także tu, na forum

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Byłem w Puszczykowie i da się zamówić koszulkę w tej cenie po przymiarce, z powodu tego, że nie bardzo pasuję do ich rozmiarówki musiałem przyjechać przymierzyć, jestem pod wrażeniem miłej obsługi i dużego wyboru na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

super inicjatywa!

ja osobiście też jestem honorową dawcą krwi, choć od ok 3,5 roku nie oddawałam (2 ciaże, karmienie piersią), niedawno zdeklarowałam chęć zostania potencjalną dawczynią szpiku- czekam jednak jeszcze na swój numer rejestracyjny (już 3 czy 4 ms będzie).

 

są różne kolory? czy tylko red one?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...