Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Moja cocainka w najbliższych dniach(jak tylko koleś z allegro wyśle)dostanie nowe platformy NS Pancake do tego chyba jeszcze dokupie piny terror, a 13 września w urodzinki ja dostane ochranicze na łydki:D. Może polecicie jakieś, bo kompletnie się nie znam na ochraniaczach?

PS. Pogoda mnie gnębi już się wybierałem na bike, a dosłownie minute temu lać zaczeło :) kiedy się poprawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec dzisiaj wziąłem sie za rozkrecenie tego novateca przedniego, jedno łozysko poszło gładko, i chodziło idelanie jak nowe, drugie było jakby głebiej wbite i troche trzeba było dłuzej poklecpać ale wyszło, i tez idealnie sie toczyło, i uznałem ze przyczyna tego ze cieżko sie piasta kręciła było własnie zbyt głeboko wbite jedno łozysko, wbiłem troche mniej, obydwa teraz sa tak samo i piasta toczy sie jak nowa ;d

 

a w jednym sklepie powiedzili mi, ze to takich łozysk nie bedzie szło kupić pewnie i trzeba nową piaste, ehh ci serwisanci, nic tylko kasa sie liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały dzień spędziłem na boisku i doskonaliłem kangaroo, w efekcie całe łydki poobijane, bo na ochraniacze jeszcze musze poczekać 13 dni, ale jestem z siebie bardzo zadowolony, bo 6-7 powtórzeń już lajtowo wychodzi. Pogoda dzisiaj dopisała nie powiem ale ostatnie 4 dni to wyglądało tak, że wychodziłem na bike zaczynało padać szybko pod daszek, przestawało, więc godzinka jazdy znowu zaczynało padać i tak w kółko normalnie było tragicznie. Mam nadzieje, że wrzesień się rozpogodzi, znaczy się nie będzie dzień w dzień lało. A w sobote może się na jakiś mały free wybiore po lasku. Poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jeździć w kiepskich warunkach pogodowych, kiedy jest trochę błotka :) są osoby którym przeszkadza to że rower się ślizga później trzeba go myć itd. Ja w zasadzie nie czuje żadnej różnicy w prowadzeniu, czasem koło ucieknie, ale to nie problem :) a myć, tylko napęd zerknęć na stery i hamulce i dalej w trase :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu liskowi złamałem hak od przerzutki. Własciwie to skrzywiłem (tja pod kątem 90 stopni :) ) a potem chcialem przywrócic do stanu pierwotnego i pękł. A wszystko dlatego, że schodziłem z murku, pierwszy zrzuciłem tył i nieszczęsliwie uderzylem przerzutką :)

Ale juz 3 haki zamowione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przywitam :)

3 mies temu zbudowalem Maxx Pro, tez kupowalem rame w amigo-bike i tez nie dostalem ogranicznikow pancerza... no to jak juz zdemontowalem przerzutke, nie wiecie gdzie w Lublinie dostac takowe?

cieplo sie robi a ja przeciez nie zostane bez bike`a

 

PS. No to juz wiem min. o 3 Liskach Maxx Pro w Lublinie ;)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój rower ostatnio bez większych awarii (odpukać), pojawiły się jedynie rysy na amorku, bo zachaczyłem o jakieś kamienie. A, że był strasznie brudny od błota to postanowiłem go dziś umyć, bo już nie mogłem patrzeć na niego :angry2: A przy okazji zerwałem naklejki z przedniej obręczy (single track) i kombinuje czym zmyc napisy z tylnej, bo są malowane (vuelta) :blink:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...