Skocz do zawartości

krosno-bieszczady lub krótsze wypady


mansi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem

 

Od przyszłego tygodnia planuje czasem jezdzić w bieszczady na weekendy rowerem sam lub w towarzystwie

Jeśli ktoś jest z okolic Krosna, Iwonicza, Rymanowa bardzo chętnie możemy coś ustalić, poza tym chętnie pojezdziłbym z kimś na krótsze wypady, w tygodniu.

Jakie tempo? Jaka kondycja?

Na krótsze wypady dostosuje się

na bieszczady- wiadomo trzeba będzie przejechać przynajmniej 100 km dziennie

gg: 17654647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Cześć,

Czy w tym roku ktoś jeździ z Krosna lub okolic w jakieś wypady jednodniowe? Ja w tygodniu wieczorami po pracy (tak po 17) staram się jeździć. Wczoraj jakieś 60km zrobiłem w stronę Dukli i okolice, potem powrót do Krosna. Na weekendy można pojeździć coś więcej w okolicach 100km, może więcej. Większość szosa, trochę bezdroży oczywiście też. Jak by ktoś był chętny pojeździć razem to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jade z kumplem od soboty do wtorku na rowerze w biesy. pelen spontan. nocleg mamy zapewniony za 35 zl/ doba (3 osobowy pokoj) w Czarnej. zjezdzamy sie do przemysla i ok 11 wyruszamy stamtad na gorki. zwolnilo sie nagle jedno miejsce, moze jest ktos chetny zanim odwolam rezerwacje noclegu dla tej jednej osoby ? jedziemy na szosach

 

edit: tempo - pierwszy wypad w tym sezonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...