Skocz do zawartości

[serwis] dobry serwis w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do wymiany korbe, kasete, lancuh, wyrugolowac all, najprawdopodobniej trzeba będzie "frezowac rame".

 

Możecie polecic dobry serwis w Poznaniu. Czy Bicykkle na Sobieskiego lub p. Marian Faryniarz" ul. Poznańska 58a są godni polecenia?

 

Dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką usługę "frezowanie" wykonaliby mi w 2koła w Suchym lesie ale koszt wysoki ponad 100zl z wymianą korby.,

 

Posiadam rower kellys oxygen z 2004r i chce załozyc hallot... 590, podobno trzeba wykonac właśnie frezowanie.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, wiem ;) akurat też nie wybieram się do Poznania ze względu na tydzień pełen pracy. Co ciekawe pkp w obydwie strony wraz z rowerem wyszedłby nie więcej jak 50pln czyli połowę zaśpiewanej kwoty cyklotouru (sklep bajka, szkoda, że ceny wysokie) :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez pracuje teraz , na razie czekam az czesci przyjda z mudserwisu

 

podobno koles na kosmonautow ladnie ogarnia za male pieniadze

 

kiedys mi przerzutke regulowal, i wrazenia na mnie nie zrobil zadnego

 

ani pozytywnego czy negatywnego

 

chyba do niego uderze

 

macie jakies wieksze doswiadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz korbę montowałem na czesława w radi-sport ze względu na czas. Z frezowaniem mufy 40 zł i po tygodniu miałem przyjechać na kontrole czy wszystko w porządku. W eurobike'u z cennika wynika ok 65 zł (korba, kaseta i łańcuch) http://www.eurobike.pl/index.php/serwis Ale pewnie termin co najmniej tydzień.

 

W zasadzie też moge Ci to założyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...