Skocz do zawartości
  • 0

zakup używanej meridy na allegro


Gość bazant

Pytanie

Gość bazant

Witajcie!

 

Ostatnio został mi skradziony rower, nic nadzwyczajnego, ot stary rower z dzieciństwa - jakiś fischer czy coś :D

Zatem, potrzebuję roweru do miasta /ścieżki rowerowe, asfalt, kostka../ i od święta na wycieczki poza miasto.

Mam 191cm i ważę ok. 87kg. Upatrzyłem sobie model - Merida Crossway. Czy będzie to odpowiedni rower na mój wzrost i wagę?

 

Znalazłem pewną aukcję:

 

http://www.allegro.pl/item1052540424_merida_crossway_28_rama_52cm_okazjonalna_cena.html

 

I tutaj moje pytania - co to za model tej meridy /sprzedający nie podaje dokładnie który to crossway/? Czy warto? Na co zwracać uwagę? O co pytać sprzedającego?

Czy wysyłka roweru zawsze jest tak droga? B)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i dodatkowe sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ramka pewnie będzie za mała. Najlepiej w sklepie się przymierzyć i już będziesz wiedział jaki rozmiar potrzebujesz. A o co pytać? Trudne pytanie, najlepiej o jak najwięcej. Każde pytanie, jeżeli uzyskasz satysfakcjonującą i szczerą odpowiedź przybliży Cie do zwiększenia wiedzy o tym rowerze. Chociaż jeżeli sprzedający nie zna się na rowerach to pomimo chęci i tak może wprowadzić w błąd. Pytaj się o występowanie wszelkich luzów, czy amorek działa (ale ten pewnie od nowości nie działał:), jak z przerzutkami (ogólne działanie) itp. Jak dla mnie to trochę drogo, nie kupił bym za tyle, bo to żadna rewelacja. Wysyłka też by mogła być trochę tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...